Berk Oktay o olayla ilgili ilk kez konuştu

Oyuncu Berk Oktay, uygunsuz görüntülerini sızdırdığı iddia edilen ve 6 yıl hapsi istenen avukat eşi Merve Şarapçıoğlu hakkında ilk kez konuştu.

Oyuncu Berk Oktay, uygunsuz görüntülerini sızdırdığı iddia edilen ve 6 yıl hapsi istenen avukat eşi Merve Şarapçıoğlu hakkında ilk kez konuştu.

Oyuncu Berk Oktay ve boşanma aşamasında olduğu avukat eşi Merve Şarapçıoğlu, arasında sular durulmuyor. Oktay’ın, uygunsuz görüntülerini sızdırdığı iddia edilen avukat eşi Merve Şarapçıoğlu hakkında savcılık, ‘Özel hayata ilişkin görüntü ve sesleri ifşa etmek’ suçundan 6 yıla kadar hapis istemiyle iddianame düzenlemişti.

“BENİ VE AİLEMİ YIPRATTI”

Ünlü oyuncu başına gelen olayla ilgili şu açıklamaları yaptı:

“Hepinizin bildiği gibi başıma ne yazık ki talihsiz ve çok üzücü beni ve ailemi yıpratan bir olay geldi. Allah’tan kimseye böyle bir şeyi yaşamamasını temenni ederim.

“SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

“Kısaca özet yapayım. Başıma bu mevzular geldiğinde her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının yapacağı gibi kimlerin ne amaçla yaptıklarını ve yapan kişilerin bulunması için savcılığımıza gittim. Bunun araştırılmasını ve kimin yaptığının bulunması için suç duyurusunda bulundum.”

“SAVCILIK DOSYASINI TAMAMLADI”

“Siber Şube Müdürlüğü ekipleri yüksek mesai harcayarak bir takım çalışmalar sonucunda birtakım verilere ulaştılar. Bunun sonucunda iş savcılığa intikal etti. Savcılık da dosyasını tamamladı ve sonucunda bu durumu görüyoruz.”

“SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIM”

“Bundan sonrasında bugüne kadar ben sadece Türk adaletine, Türk polisine sonuna kadar güvendim güvenmeye devam edeceğim. Öncelikle ilahi adalete ondan sonra da Türk adaletine ve polisimize sonuna kadar güveniyorum. İş artık hukuktadır adliyededir. Bu işin sonuna kadar takipçisi olacağım.”

Önceki İçerikZor günler geçiren Beren Saat isteğiyle şaşırttı
Sonraki İçerikSosyete Kasap Nusret otel satın aldı