BİL’de ders zili çaldı

BİL'de ders zili çaldı
BİL'de ders zili çaldı

Alanya Bil Koleji, 2017-2018 eğitim öğretim yılına, Oba Mahallesi’ndeki kampüsünde görkemli bir açılışla başladı.

BİL'de ders zili çaldı
BİL’de ders zili çaldı

Eğitim ve öğretime hayatına bu yıl başlayan Alanya Bil Koleji, törenin başında veli ve öğrencilerini küçük bir müzik dinletisiyle karşıladı. Okulun tören alanında gerçekleştirilen törende, okul kurucusu Erdal Sayi, öğretmen ve öğrenciler yeni öğretim yılına ilişkin dilek ve temennilerini ileten konuşmalar yaptılar.

Erdal Sayi
Erdal Sayi

Öğrenci ve velilere seslenen okul kurucusu Erdal Sayi, BİL’in bir inovasyon okulu olduğunu belirterek, “Bizlerin başlıca amacı, Mustafa Kemal Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin aydınlattığı yolda çağdaş, laik, bilim ve teknolojiyi kullanan özgüveni yüksek, bilgi ve donanımı tam, özgür bireyler yetiştirebilmek. Herkese başarı dolu bir dönem diliyorum. Yeni eğitim öğretim yılı hepimize hayırlı olsun” dedi.

Konuşmaların ardından Müzik Öğretmeni ve öğrencilerin hepbir ağızdan söyledikleri ‘BİL Marşı’ törene katılanlar tarafından beğeni topladı. Birbirinden güzel görüntüler eşliğinde devam eden tören, güzel bir başlangıca imza atılması, barış, huzur ve başarılı bir eğitim yılı geçirilmesi adına İngilizce Öğretmeni Hasan Kalecikli ve öğrencilerin beyaz güvercinleri uçurmasıyla sona erdi.

BİL Okulları öğretmenleri ALBÜM için poz verdi

BİL Okulları açılış-2

BİL Okulları açılış-4

Önceki İçerikYemen Kahvesi Konaklı açıldı
Sonraki İçerikYeni dönemi coşkuyla karşıladılar