BİL’e sürpriz ziyaret

BİL Alanya Koleji'ni BİL Okulları Başkanı ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Aydın ziyaret etti
BİL Alanya Koleji'ni BİL Okulları Başkanı ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Mustafa Aydın ziyaret etti

BİL Okulları Başkanı ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Akademisyen Mustafa Aydın, Alanya BİL Koleji’ndeki çalışmaları incelemek üzere Alanya’ya geldi.

Bil Okulları Başkanı ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Akademisyen Mustafa Aydın, Erdal Sayi ve ekibi ile birlikte ALBÜM'e poz verdi
Bil Okulları Başkanı ve Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Akademisyen Mustafa Aydın, Erdal Sayi ve ekibi ile birlikte ALBÜM’e poz verdi

Alanya BİL Koleji kurucusu Erdal Sayi ve ekibini ziyaret edip, moral vermek ve okul yerleşkesindeki çalışmaları incelemek üzere Alanya’ya gelen Aydın, ilk olarak Alanya BİL Koleji Kayıt Bürosu’nda Erdal Sayi ve ekibi ile buluştu.

BİL'e sürpriz ziyaret

Ofis ziyareti sırasında basın mensupları ile de sohbet eden Aydın, “BİL Okulları her gün büyümekte, Alanya’da okullarımızın 26’ıncısını açacağız. Yıl sonunda Türkiye’de okul sayımızın 60 olmasını hedefliyoruz. Umarım Alanya halkı bizim okullarımızın farkını görerek, çocuklarının iyi bir eğitim alması konusunda bize güvenir” dedi.

Mustafa Aydın, Bil Okulları'nın inşaatını yerinde inceledi.

BİL Okullarının temel dayanağının bilim olduğunu belirten Aydın, eski öğrencilerinden BİL Alanya Koleji çalışanı, Aydın Üniversitesi mezunu Elif Çarşamba’ya da çiçek verdi. Daha sonra Mustafa Aydın, Erdal Sayi ve Dr. Nihal Kurt ile birlikte BİL Koleji inşaatını yerinde inceledi.

Mustafa Aydın, Erdal Sayi ve Dr. Nihal Kurt ile birlikte Bil Koleji inşaatını yerinde inceledi.
Mustafa Aydın, Erdal Sayi ve Dr. Nihal Kurt ile birlikte Bil Koleji inşaatını yerinde inceledi.

Mustafa Aydın, Eski öğrencisi bil Koleji çalışanı, Aydın Üniversitesi mezunu Elif Çarşamba'ya çiçek takdim etti.
Mustafa Aydın, Eski öğrencisi bil Koleji çalışanı, Aydın Üniversitesi mezunu Elif Çarşamba’ya çiçek takdim etti.

Önceki İçerikRıdvan ve Melike evlendi
Sonraki İçerikŞelale Nargile’de kutladılar