Bodrum Rock Festivali ile sallandı

Bodrum Rock Festivali ile sallandı
Bodrum Rock Festivali ile sallandı

3,14 Müzik Yapım ve Organizasyon tarafından bu yıl ilki düzenlenen Bodrum Rock Festivali, binlerce rock tutkununu bir araya getirdi.

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-2

Türkiye’de bir ilke imza atan festivalde, 70 rock grubu hazırlanan iki ayrı ana platformda 4 gün boyunca sahne aldı. Festivalde, Yüksek Sadakat, Objektif, Can Gox, Whisky, Senforock, Cüneyt Ergün, Diken, Nev, Pitch Black Process, Black Tooth, Yoğun Bakım, Örümcek, Heavy Sky, Açık Seçik Aşk Bandosu, Büyük Birader, Vernum, Deer From Space, Haluk Levent, Ogün Sanlısoy, Gece Yolcuları, Aylin Aslım, Serdar Heper, Fallen, Barlas Erinç, Dört X Dört, The Ayılar, Al’york, Nemrud, Cover Men, Red End, Blood Vortex, Lotus ve Deyiş Devran, Duman, Gür Akad Band, Redd, Acil Servis, Necati ve Saykolar, Emre Önbayraktar, Absence, Kramp, Tibet Ağırtan, Devil, Batu Mutlugil Band, Femme Fatal, God Mode, Öfkeli Kalabalık, Sinem Sayın, Pusula gibi ünlü isimler yer aldı.
Bodrum Rock Festivali ile sallandı-11

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-12

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-9

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-8

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-7

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-6

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-3

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-5

Bodrum Rock Festivali ile sallandı-10

Festivalde deprem paniği

Bu yıl ilki gerçekleştirilen Bodrum Rock festivalinin ilk gecesinde meydana gelen 6.3 şiddetindeki deprem katılımcıları şaşkına çevirdi. Saat 01.15 gibi sahneye çıkan Can Gox ikinci şarkısını seslendirirken deprem meydana geldi. Bir anlık şaşkınlıktan sonra konseri durduran Gox, hemen sahneden indi. Deprem sabaha kadar artçılar halinde aralıklar ile decam etti. Çadırlarda konaklayan katılımcılar, deprem esnasında burada oldukları için şanslı olduklarını belirtti.

Bodrum Rock Festivali ile sallandı

Önceki İçerikPark Alanya’da evlendiler
Sonraki İçerikLiv Tyler Antalya’da tatil yaptı