Bodrum’da Sıla bayramı

Bodrum'da Sıla bayramı
Bodrum'da Sıla bayramı

Sıla, bayramın birinci günü Bodrum’daki sevenleriyle bir araya geldi.

Sıla bayram konseri-6

Ağustos ayı başında verdiği Bodrum konserinde Antik Tiyatroyu hınca hınç dolduran Sıla, kendisini dinlemek isteyen fakat yer kalmadığı için içeriye giremeyen hayranları için yeni bir konser sözü vermişti. Yaz boyunca verdiği konserlerle adından sıkça söz ettiren başarılı popçu, sözünü yerine getirip bayramın birinci günü Bodrum Antik Tiyatro’da yeniden sevenleriyle buluştu. Bir önceki konserde olduğu gibi yine yoğun bir seyirci kitlesinin akın ettiği konserde, kapı ve bilet gişesinde uzun kuyruklar oluştu. ”Bayramın ilk günü, bugün çok güzel bir şekilde bayramlaşacağız. Bugün bayramın ilk günü. Sonbaharın da ilk günü. Bugün sizinle burada bu sezon ikinci kez buluşuyoruz. Hoş geldiniz.” sözleriyle konserine başlayan Sıla, sahne boyunca enerjisi ile parmak ısırttı.

Sıla bayram konseri

Sahne sırasında selfie çektirdi

Bir ara sahneye fırlayan ve kendisi ile selfie çektirmek isteyen dinleyicisi yüzünden kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan başarılı sanatçı, her şeye rağmen bir anda sahneye yönelen hayranını kırmayarak onunla konser sırasında selfie çektirdi.

Sıla bayram konseri-3

Sıla bayram konseri-4

Sıla bayram konseri-5

Yeni imaja tam not

Yeni imajı ile çıktığı Bodrum Antik Tiyatro Sahnesinde müzikseverlere büyük bir sürpriz yapan başarılı sanatçı, sesi ve yorumu ile olduğu kadar yeni saç stiliyle de dinleyenlerden tam not aldı.
Öte yandan kendisini dinlemeye gelen başarılı oyuncular Ahmet Kural ve Murat Cemcir’de seyircilerin selfie talepleri ile oldukça yoğun bir gece yaşadılar. Bir süredir devam eden yeni filmleri için imaj değişikliğine giden başarılı oyuncular, sahne öncesinde basın mensuplarının sorularını da yanıtladılar. ”Ailecek Şaşkınız” adlı sinema filminin çekimlerini tamamlayan ve Mart ayında vizyonda olacaklarını söyleyen Kural ve Cemcir, yeni imajlarının yönetmen Selçuk Aydemir’in eseri olduğunu dile getirdiler. Sıla’nın yeni imajını beğendiğini söyleyen ve birlikte çıktıkları tatili sonlandırdıklarını dile getiren Ahmet Kural, tatil sırasının Murat Cemcir’e geldiğini ifade etti.

Sıla bayram konseri-2

Sıla bayram konseri-8

Sıla bayram konseri-7

Önceki İçerikAleyna Alanya’ya geliyor
Sonraki İçerikBodrum bayramı MFÖ şarkılarıyla kutladı