Boşanacakları konuşulurken soruları aşkla yanıtladılar

Bir süredir yan yana görülmedikleri için boşanacakları iddia edilen Sinem Kobal ve Kenan imirzalıoğlu, dün akşam Alice Müzikali'ne gitti. İkili, muhabirlerin sorularını yanıtlarken adeta aşka geldi. Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, önceki akşam Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Enis Arıkan gibi isimlerin rol aldığı Alice Müzikali'ni izledi. Bir süredir boşanacakları konuşulan ikili, el ele kamera karşısına geçerek muhabirlerin sorularını yanıtladı. İkilinin bu halleri ise ayrılık iddialarını yalanlamış oldu.

Bir süredir yan yana görülmedikleri için boşanacakları iddia edilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, dün akşam Alice Müzikali’ne gitti. İkili, muhabirlerin sorularını yanıtlarken adeta aşka geldi.

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti, önceki akşam Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola ve Enis Arıkan gibi isimlerin rol aldığı Alice Müzikali’ni izledi.
Bir süredir boşanacakları konuşulan ikili, el ele kamera karşısına geçerek muhabirlerin sorularını yanıtladı. İkilinin bu halleri ise ayrılık iddialarını yalanlamış oldu.

“TÜRKİYE’DE BİR MÜZİKALİN YAPILMASI BÜYÜK BAŞARI”
Muhabirlerin sorularını yanıtlayan ikili, “Normalde prömiyere gelecektik fakat virüs salgını nedeniyle gelemedik. İzleyenlerden çok olumlu tepkiler aldık. Türkiye’de böyle bir müzikalin yapılması büyük bir başarı.” diye konuştu.

Bir süredir yan yana görülmedikleri için boşanacakları iddia edilen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, dün akşam Alice Müzikali'ne gitti.

“KAHRAMANIM SELENA”
Gazetecilerin ‘Sizin masal kahramanınız var mı?’ sorusuna Kenan İmirzalıoğlu “Dede Korkut” yanıtını verirken Sinem Kobal, 2006 yılında rol aldığı ‘Selena’ dizisini hatırlatarak “Daha önce kahraman olarak bir Selena yaptım.” dedi.

KENAN AŞKA GELDİ
İmirzalıoğlu, dizideki ‘Selena’yı çağırma sahnesinin’ hatırlatılması üzerine eşine bakarak “Ben Selena’yı hayatıma çağırdım” dedi.

BOŞANACAKLARI İDDİA EDİLDİ
Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal 14 Mayıs 2016 yılında dünya evine girmişti. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikilinin boşanacakları iddia edildi. Çift, dün el ele kamera karşısına geçerek iddiaları yalanlamış oldu.

Önceki İçerikPınar Eliçe, 300 Bin liralık kürkünü yaktı
Sonraki İçerikEmre Aşık’a Vatan Şaşmaz tehdidi