Bu ünlüyü tanıyabildiniz mi

Bu ünlüyü tanıyabildiniz mi

2000’li yılların ünlü popçusu Lara’nın son halini görenler tanıyamıyor. Son hali ile dikkat çeken şarkıcı Lara, paylaşımlarıyla hayranlarının ağzını açık bırakıyor.

Ünü 2000’li yıllarda zirve yapan şarkıcı Lara’nın estetikli halini görenler tanıyamıyor. Peki Lara kimdir, kaç yaşındadır, son hali nasıl? İşte Lara hakkında merak edilen her şey…

lara 02

ESTETİK YAPTIRDI
Ünlülerin estetik modasına 2000’li yılların şarkıcısı Lara’da dahil oldu. Çene kemiği incelen Lara, kaşlarını kalınlaştırdı. Burnuna da küçük bir müdahalede bulundu.

lara 05

LARA KİMDİR?
Asıl adı Fatma Nur Ergüder olan Lara, 19 Mart 1979’da Kırıkkale’de dünyaya geldi. Müzisyen bir ailenin çocuğu olan Lara, lise eğitimini tamamladıktan sonra Alanya’da hosteslik yapmaya başladı.

lara

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN KADIN SANATÇI SEÇİLDİ
İlk albümü olan “Işık”ı 2003 yılında piyasaya süren Lara, 2004 yılında 10. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” seçildi.

lara 04

ALTIN ALBÜM ÖDÜLÜ ALDI
2005 yılıda ” Adam Gibi Adam” adlı hit parçalardan oluşan albümü çıkardı. Lara, bu albümle 4. Müyap Müzik Ödülleri’nde “Altın Albüm Ödülü”nün sahibi oldu.

lara 03

2017 YILINDA SİNGLE ÇIKARDI
2008 yılında “Yadigar” albümünü piyasaya süren Lara, 2010 yılında”Yolla” isimli 4 şarkıdan oluşan maksi single albümünü piyasayasürdü.2014 yılında Mutlu Genç ile birlikte ”Maç Kaç Kaç” parçasına düet yapan Lara, 2015 yılında “Bi Sana” isimli şarkıyı piyasaya sürdü. Lara, 2017 yılında “İhaneti Giyinmişsin” adlı single çalışmasını yaptı.

YENİ YIL ÖNCESİ HASTANEYE KALDIRILDI

Ünlü şarkıcı Lara, yoğun gecen konser ve sahne programları sonrası rahatsızlanarak Alanya’da hastaneye kaldırılmıştı. Alanya Anadolu Hastanesi’nde tedavi altına alınan Lara’nın tetkiklerinin devam ettiği ve bir süre hastanede kalmasının ardından Yeni yılda yurt dışında sahne almıştı.

Önceki İçerikMezza’dan coşkulu yılbaşı kutlaması
Sonraki İçerikÜnlü oyuncu kendisini tiye aldı