Buika Antalya’da konser verecek

Buika Antalya'da konser verecek
Buika Antalya'da konser verecek

Dünyaca ünlü şarkıcı Buika, 5 şarkıdan oluşan yepyeni çalışması ‘Para Mi (Benim İçin)’nin dünya turnesi kapsamında Antalya’ya geliyor.

Buika Antalya'da konser verecek

İspanyol şarkıların unutulmaz sesi Buika, dünyaca ünlü Flamenko gitaristi ‘Manzanita’ya ait ‘Ni Contigo Ni Sin Ti’ coverının da yer aldığı 5 şarkıdan oluşan yepyeni çalışması ‘Para Mi (Benim İçin)’nin Dünya turnesi kapsamında 7 Temmuz’da 2.Uluslararası Finike Portakal Festivali ardından gerçekleşecek Arykanda Ay Işığı konseri ile Finike Arykanda Antik Tiyatrosu ve 8 Temmuz’da Arif Nihat Aysa Amfi Tiyatrosu’nda Antalyalı hayranları ile buluşacak.

Buika Antalya'da konser verecek

5 şarkıdan oluşan yepyeni çalışması ‘Para Mi (Benim İçin)’nin Dünya turnesi kapsamında 7-8 Temmuz’da Antalya’da hayranları ile buluşacak olan dünyaca ünlü sanatçı, İkinci albümü “Mi Niña Lola” albümü ile İspanyol Müzik Ödülleri’nde “En İyi Prodüksiyon” ve “En İyi İspanyolca Albüm” dallarında, “El Ultimo Trago” albümü ile de “En İyi Tropikal Albüm Grammy”nin sahibi olan Buika, 56. Grammy ödüllerinde ‘La Noche Mas Larga’ albümü ile ‘En İyi Latin Caz Albümü ve 17. Latin Grammy ödüllerinde ‘Si Volvere’ şarkısı ile ‘En İyi Kayıt’ ödülüne aday olmuştu. ‘Vivir Sin Miedo’ albümünde kendi şarkılarını yazan Buika Reggae, Ragga, Flamenko, R&B, Afrobeat ve Gospel’ı muhteşem bir şekilde harmanlıyor. Önceki çalışmalarında da Flamenko ile Caz’ı bir araya getiren sanatçı, Flamenko’yu farklı boyutlara taşıyıp dünya müziğine yepyeni bir tarz kazandırıyor.

Önceki İçerikVeterinerlere özel iftar
Sonraki İçerikSırdaki Çiçekler sergi açtı