Bülent Ersoy film teklifini reddetti

Müslüm Gürses filminden sonra bir film teklifi de ünlü sanatçı Bülent Ersoy'a gitti. Diva ise bu teklifi kendisini oynayacak oyuncuya karar veremediği için şimdilik reddetti.
Bülent Ersoy .

Müslüm Gürses filminden sonra bir film teklifi de ünlü sanatçı Bülent Ersoy’a gitti. Diva ise bu teklifi kendisini oynayacak oyuncuya karar veremediği için şimdilik reddetti.

Kış aylarında giydiği kürklerle milyonların tepkisini çeken Bülent Ersoy, sanat hayatında 47. yılını geride bıraktı. Kıbrıs’taki konserinden sonra da 66 yaşında olmasına rağmen heyecanının hiç sönmediğini söyledi. Öte yandan rekorlar kıran ‘Müslüm’ filminden sonra kendisine de teklif geldiğini anlatan Diva, “İlk günkü mektep yıllarımdaki imtihana girdiğim, hocalarımın karşısında mahcup olmamak için her şeyi en iyi şekilde yapmaya çalıştığım günkü gibiyim” ifadelerini kullandı.

“KİM OYNAYACAK?”

Kendisini oynayacak oyuncuya karar vermediği için projeyi onaylamadığını söyleyen Bülent Ersoy, “Bana teklif geldi, ben istemedim. Şimdi benim hayatımın bir milattan öncesi bir de milattan sonrası var malum olduğu üzere. Onun için kim oynayacak, hadi beni ben oynadım diyelim ya da bana benzer kim var ki? Okan Bayülgen’i önerdiler, onun da yaşı uymaz. Bülent Ersoy’u kim oynar bilemiyorum. Ancak onu da benim oynamam olabilirdi. Ben de artık yaşlandım” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikHadise aşk hayatına göndermede bulundu
Sonraki İçerikBurak Özçivit yeni imajıyla tam not aldı