Ünlü ikilinin oğullarının ilk fotoğrafı ortaya çıktı

Oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in iki hafta önce dünyaya gelen oğulları Karan'ın ilk fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü sosyal medyada gündem oldu.

Oyuncu Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in iki hafta önce dünyaya gelen oğulları Karan’ın ilk fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü sosyal medyada gündem oldu.

13 Nisan’da oğulları Karan’ı kucağına alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in sır gibi sakladıkları bebeklerinin ilk fotoğrafı olduğu iddia edilen görüntü sosyal medyayı ikiye böldü.

“40’I GEÇTİKTEN SONRA” DEMİŞLERDİ

2017 yılında sade bir törenle evlenmelerinin ardından Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çiftinin bebekleri de geçtiğimiz günlerde dünyaya gelmişti. Hemen hemen 10 günlük olan bebeklerini objektiflerden ısrarla saklayan çift, ilk fotoğrafı 40’ı geçtikten sonra atacaklarını söylemişti.

BURAK ÖZÇİVİT KONUŞMADI

Ancak sosyal medyada önceki gün gündeme bomba gibi düşen bir fotoğraf sonucu, Karan bebeğin ortaya çıktığı iddia edildi. 3 Kilo 650 gram ağırlığında dünyaya gelen Karan bebeğin basına herhangi bir fotoğrafı sızmazken, magazin gündemine oturan fotoğraf hakkında Özçivit çifti henüz bir açıklama yapmadı.

Önceki İçerikOrhan Gencebay’ın oğlu bıçaklandı
Sonraki İçerikTakıl Pide açıldı