Burçin Orhon: Kim nazar ediyorsa çeksin gözlerini

Burçin Orhon, baygınlık geçirirken yüzüstü düştü. Alnında ve burnunda ciddi yaralar oluşan Orhon, yüzünün son halini Instagram hesabından paylaşarak kendisine nazar değdiğini söyledi.

Oyuncu ve balerin Burçin Orhon, baygınlık geçirirken yüzüstü düştü. Alnında ve burnunda ciddi yaralar oluşan Orhon, yüzünün son halini Instagram hesabından paylaşarak kendisine nazar değdiğini söyledi.

Başarılı televizyoncu Süheyl Uygur’un eşi Burçin Orhon, önceki gün talihsiz bir kaza yaşadı. Baygınlık geçirince yüzüstü düşen Burçin Orhon’un baş ve burun bölgesinde şişme meydana geldi. Orhon, başına gelen kazayı da sosyal medya hesabı Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

“GÜZEL BİR ŞEY PAYLAŞŞAM BAŞIMA BİR OLAY GELİYOR”

Orhon, yüzünün bandajlı ve mor halinin fotoğraflarını şu notla paylaştı: “Böyle çirkin şeyleri paylaşmayı sevmem. Ama hep güzellikleri paylaşınca bal börek bir hayatım var sanıyor bazılarınız. Ne zaman güzel bir şey paylaşsam ardından başıma bir olay geliyor. Ya kaza ya hastalık. Bari kötü olayları da paylaşmayınca kim nazar ediyorsa çeksin gözlerini üzerimden. Bu arada kontrollerin yapıldı. Tomografi temiz. 24 saat dinlenme ve kontrol. Yani ağrı dışında turp gibiyim.”

Önceki İçerikTürkan Şoray verdiği kilolarla dikkatleri çekti
Sonraki İçerikAlanyaspor ailesi iftarda buluştu