Çağla Şikel : ” Benim asla son defilem olmayacak”

Çağla Şikel

Moda dünyasının aranan ismi Çağla Şikel, iş ve özel hayatına ilişkin merak edilen soruları yanıtladı. Gazeteci İdil Fırat’a konuşan Şikel, işkolik olduğunu ve asla son defilesi olmayacağını belirtti.

Çağla Şikel

En son Hakan Akkaya’nın New York defilesinde podyuma çıkan Çağla Şıkel, “Sabah 07.00-08.30 gibi uyanıyorum. Çocuklar okula gidiyor o saate. 14.00’te stüdyoya gidiyorum. 16.00’da stüdyodaki işim bitiyor ve eve geçiyorum. Çünkü iş dışında kalan tüm vaktimi çocuklarımla geçirmek istiyorum. 21.00’de uyuyorlar. Onlar uyuduktan sonra bir plan yapayım diyorum ama çoğunlukla onlar uyuduğunda benim de vaktim bitmiş oluyor. 22.00 gibi ben de uyuyorum” dedi.

Estetik ameliyatım yok

Çağla Şikel

Cildi için her türlü bakımı ve botoks yaptırdığını belirten Şikel hiçbir estetik ameliyatı olmadığını söyledi. Anne olunca kadının daha güzel olduğunu sözlerine ekleyen Şikel, ” şey. Yepyeni kapılar açan, farklı bir olgunluk getiren bir şey anne olmak. Kadın başka bir kadın oluyor. Ben de bu kadını çok sevdim, bu kadınla çok mutlu oldum” dedi.

“New York’ta bir jübile yapsam çok havalı olurdu”

İşkolik olduğunu ve çalışmaktan vazgeçemediğini söyleyen Çağla Şikel, “New York’ta bir jübile yapsam çok havalı olurdu. Ama kıyamadım. Benim asla son defilem olmayacak. Herhalde ben asla “Yeter artık” demem. Kendimi en güvende hissettiğim yer podyum. Tabii sonrasında da televizyon. Çok keyif alıyorum podyumda olmaktan. 20 yıldır ara vermeksizin podyumdayım. Hâlâ da bu heyecanı koruyorum. Ben bu işte bir jübile yapmayacağım sanırım. 50 yaşıma geldiğimde biri bana “Benim için podyuma çıkar mısın?” derse, o kadar yılın hatırına ben yine podyuma çıkabiliyor olmalıyım” dedi.

Çağla Şikel ve oğulları

Önceki İçerikDidem Soydan isyan etti
Sonraki İçerik30. yıla görkemli davet