Cem Belevi Illusion Event Hall’da sahneye çıktı

Cem-Belevi-Sait-Alibeyoğulları

Açıldığı günden bu yana eğlence sektörüne yenilikler getirmeye devam eden Illusion Event Hall, son olarak sahnesinde ünlü şarkıcı Cem Belevi’yi Alanya ile buluşturdu.

Cem-Belevi

Şarkıları ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Cem Belevi, Alanya’da ki ilk konserini verdi. Illusion Event Hall’da gerçekleşen konser gecesi, animasyon gösterileri ve şovlar eşliğinde başladı. Konser öncesi kısa bir röportaj veren Cem Belevi, Alanya’da ilk defa hayranları ile buluştuğunu dile getirirken, gördüğü ilgiden mutlu olduğunu aktardı. Eğlenceli kişiliğini sahnesine yansıtan ünlü şarkıcı, parçalarını hayranları ile birlikte seslendirdi.
Cem-Belevi-Sait-Alibeyoğulları
HER HAFTA BİR ÜNLÜ SAHNE ALACAK
Eğlence sektöründe Alanya’ya yeni bir soluk getiren Illusion Event Hall’da Eylül ayı içerisinde her hafta bir ünlü isim konser verecek. Illusion Event Hall sahibi Sait Alibeyoğulları, “Illusion olarak Eylül ayı içerisinde her hafta bir ünlü ismi mekanımızda ağırlayarak Alanya ile buluşturacağız. Eylül programımıza Cem Belevi ile başladık, sırasıyla Tuğba Yurt, Emre Kaya, Manuş Baba, Rubato ve Mert Hakan’ı konuk edeceğiz.” dedi.

Cem-Belevi-Serdar-Cengiz

Cem-Belevi-Tolga-ve-Aynur

Cem-Belevi-İllusion

cem-belevi-illusion

Cem-Belevi-Buse-Özlen

Cem-Belevi05

Cem-Belevi-04-Güneş-Atakan

Cem Belevi

cem belevi

Önceki İçerikDüğünlerini sahilde yaptılar
Sonraki İçerikİlk düğün Alanya’da yapıldı