Cem Yılmaz’a ünlülerden tepki geldi

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

Ünlü isim Cem Yılmaz’ın takipçisine küfrederek tepki göstermesi ünlüler arasında eleştirildi.

Cem Yılmaz
Cem Yılmaz

Önce Deniz Akkaya’nın paylaştığı fotoğrafın altına “eskort” kelimesinin geçtiği bir yorum yazan takipçisine sinirlenmesi, sonra da Cem Yılmaz’ın içinde olduğu projelerin tanıtımını yapmasına takılan takipçisine küfrederek tepki göstermesi ünlüler tarafından sert dille eleştirildi.

Ünlülerin durumla ilgili yorumları şu şekilde:

Onur Baştürk
Onur Baştürk

Onur Baştürk: Zor biliyorum ama takipçilerin abuk sabuk yorumlarına aynı düzeyde yanıt vermek çok hatalı bir sosyal medya yönetimi. Aldırmamak gerekiyor. Ya da çok katlanamıyorsan, yorumlar kısmını kapatmak. Bu kadar basit. Bu yüzden Cem Yılmaz’ın da, Deniz Akkaya’nın da öfkeli çıkışını yanlış buluyorum. Özellikle de Cem Yılmaz’ın takipçisine küfretmesini…

Cengiz Semercioğlu
Cengiz Semercioğlu

Cengiz Semercioğlu: Bence de görmezden gelmek en doğrusu… Tabii ünlülerin bunu yapabilmesi için çelik gibi sinirlere sahip olması gerekiyor. Çünkü ünlülerin sinirlerini bozmayı, onlara laf sokmayı, sürekli eleştirmeyi iş edinmiş geniş bir kitle var sosyal medyada. Bir noktada ünlüler de patlıyor. Ama ne olursa olsun Cem Yılmaz küfürlü yanıt vermemeliydi.

Ömür Gedik
Ömür Gedik

Ömür Gedik: Genelde kötü ve saçma yorum yapanları bloklamaktan yana olsam da bazen ben de hadlerinin bildirilmesi gerektiğini düşünmüyor değilim. Bazı insanlar yüzlerine vurulmadıkça yaptıklarının yanlış olduğunu anlamıyorlar çünkü. Ünlü diye her şeyi yutacak, susacak da değil insanlar. Onların da kaynama noktası var. Ayrıca itiraf etmeliyim ki Cem Yılmaz’ın yaptığı işi çekemeyenlere “Senin gibi evde mi oturalım” demesine bayıldım. Altına ben de imzamı atıyorum.

Önceki İçerikYeşim Ceren Bozoğlu’nun muhteşem değişimi
Sonraki İçerikBurak Özçivit, Fahriye Evcen’i ailesinden istedi