Cleopatra INK kahvaltıdaydı

Cleopatra INK kahvaltıdaydı
Cleopatra INK kahvaltıdaydı

Cleopatra INK Tattoo ekibi sezonun açılışını kutlamak ve motivasyonu arttırmak için düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Cleopatra INK Tattoo White & White Beach- kahvaltı-5

White & White Beach’te düzenlenen etkinliğe Cleopatra INK personeli ve aileleri katıldı. Otel temsilcilerinin de katıldığı etkinliğin başında konuşma yapan Cleopatra INK Tattoo’nun sahibi Halil İbrahim Karadere, marka olarak her zaman daha ileriye gitmeyi hedeflediklerini belirterek, “Bugün burada ekip arkadaşlarımız ve sezondaki çalışma partnerlerimiz olan otellerin temsilcileriyle bir araya geldik. Hep birlikte hem sezonu açılışını kutlamak istedik hem de birlik beraberliğimizi arttırmayı amaçladık. Dövmecilik önceki yıllarda neredeyse ülke genelinde merdiven altı yapılan bir işti. Biz bu işi bir sektör haline getirdik. Şu anda aralarında franchise de olmak üzere yurt içi ve yurt dışında 14 stüdyomuz var. Yurt dışındaki ilk stüdyomuzu Norveç’te açtık. Bir dövme stüdyosunun franchise vermeye başlaması dünyada bir ilktir. Bu başarı ekip olarak bizleri çok mutlu ediyor. Her zaman büyümek için adım atıyoruz. Tabii bu sırada kontrolümüzü de kaybetmemek için çabalıyoruz. Belli amaç ve hedeflerimiz var. Çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu yıl da bazı ülkelerde stüdyolarımızın yenilerini açmak için çalışmalarımız olacak. Kahvaltımızda bizlerle birlikte olan dostlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Hüseyin Göktepe, Halil İbrahim Karadere
Hüseyin Göktepe, Halil İbrahim Karadere

Birbirinden güzel görüntülerin kaydedildiği etkinlikte O Ses Türkiye yarışmasıyla tanınan Büşra Alnıtemiz ve Alanya’nın sevilen sanatçısı Onur Oktar sahne aldı. Alnıtemiz’in yorumladığı birbirinden güzel parçalarla renklenen etkinlik gün boyu devam etti. Keyifli bir kahvaltının ardından hoş sohbet eşliğinde ilerleyen etkinliğe katılan Cleoparta INK ailesi Albüm için de bol bol poz verdi.

Enise Arzun Akbulut, Harun Akbulut
Enise Arzun Akbulut, Harun Akbulut

Büşra Alnıtemiz, Onur Oktar
Büşra Alnıtemiz, Onur Oktar

Cleopatra INK Tattoo White & White Beach- kahvaltı -4

Cleopatra INK Tattoo White & White Beach- kahvaltı -3

Cleopatra INK Tattoo White & White Beach- kahvaltı -2

Cleopatra INK Tattoo White & White Beach- kahvaltı

Önceki İçerikShakespeare’da buluştular
Sonraki İçerikNikahları kıyıldı