O isim Çocuklar Duymasın’a geri dönüyor

'Çocuklar Duymasın'da sürpriz bir gelişme yaşandı. Haluk'a saplantılı bir şekilde aşık olan Tutku karakteri diziye geri dönüyor.

‘Çocuklar Duymasın’da sürpriz bir gelişme yaşandı. Haluk’a saplantılı bir şekilde aşık olan Tutku karakteri diziye geri dönüyor.

Kanal D’de ekrana gelen Çocuklar Duymasın’ın 73. yeni bölümünde büyük bir sürpriz yaşanacak. Gülin İyigün’ün canlandırdığı Tutku, bir yıl önce Haluk ve Meltem’in hayatından çıkmıştı. Haluk ve Meltem’in yuvasını dağıtma noktasına getiren Tutku yeni bölümde geri dönüyor.

Gülin   İyigün

Gülin İyigün, dizide Tutku karakterini canlandırıyor.

Kanal D’nin yapımcılığını Birol Güven’in üstlendiği Çocuklar Duymasın’ın 73. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide daha önce Tutku karakterini canlandıran Gülin İyigün, yeni bölümde geri dönüyor. Haluk’a saplantılı

bir şekilde aşık olan ve bir yıl önce Haluk ve Meltem’in hayatından çıkan Tutku, hiç beklenmedik bir anda karşılarına çıkar.

Zamanında derin bir aşkla Haluk’a bağlı olan Tutku’nun ne amaçla döndüğü merak konusudur. Emin olunan tek bir şey vardır. Ne istese elde etmeyi başarmış bu kadın, artık daha güçlüdür. Ve yaşanan onca şeyden sonra döndüyse çok büyük bir nedeni vardır.

Önceki İçerikCüneyt Özdemir isyan etti
Sonraki İçerikÜnlü modacı ve kalçasını açan Hatice birbirine girdi