Coşkuyla kutlandı

  Coşkuyla kutlandı
  Coşkuyla kutlandı

  Spor Toto Süper Lig’de sezonu şampiyon bitiren Galatasaray’ın, 21. şampiyonluğu Banana Beach Hotel’de düzenlenen görkemli bir balo ile kutladı.

  Alanya Galatasaraylılar Derneği, Galatasaray’ın Spor Toto Süper Lig’i şampiyon olarak tamamlaması ve 21’nci kez kupayı müzesine götürmesini kutladı. Banana Beach Hotel’de düzenlenen şampiyonluk kutlamasına Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi ve Başkan Yardımcısı Mahmut Recevik, Galatasaray Medya İlişkiler Sorumlusu Metin Karakaya, Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Velittin Bekrioğlu, Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Alanyaspor 2’inci Başkanı Kamil Köseoğlu, Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cevdet Zamanoğlu’nun yanı sıra çok sayıda Galatasaray taraftarı katıldı.
  “ALANYA HER ZAMAN GALATASARAY’A ŞANS GETİRİR”
  Açılış konuşmalarının ardından kürsüye davet edilen Velittin Bekrioğlu, Alanya ve Galatasaray’ın yollarının kesişmesinin 30 yıl öncesine dayandığını söyledi. Bekrioğlu,”Alanya’da kamp yapan Galatasaray, buradaki çalışmalarından sonra Monaco’yu elemişti. Onun için Alanya her zaman Galatasaray’a şans getirir. Bu senede inşallah öyle olacak” dedi.

  RECEVİK, TEŞEKKÜR ETTİ

  İstanbul’dan Alanya’ya sevgiler getirdiğini söyleyen Mahmut Recevik, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in çok selamı olduğunu belirtti. Alanya’da bulunmaktan çok mutlu olduğunu dile getiren Recevik,” 21. şampiyonluğumuz için Türkiye’nin hemen hemen bütün illerini ziyaret ediyoruz. İlk ziyaretimiz Bodrum’a oldu. Ardından Konya ve Gaziantep’e gittik. Şimdi de Alanya’dayız. Alanya’nın bizim için çok önemli bir yeri var. Alanya hakikaten bize çok şans getiren ve değerli bir yer. Burada genel kurul üyelerimiz de var ve sağ olsunlar seçimlere katılım göstererek bizlere destek oluyorlar” dedi.
  “SÜPER EĞLENCE”
  Kutlama hakkında bilgiler veren Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cevdet Zamanoğlu, yaklaşık 500 Galatasaray taraftarıyla çok güzel bir balo gerçekleştirdiklerini aktardı. Zamanoğlu,” Dernek üyelerimiz ile birlikte çok güzel bir akşam geçirdik. Renklerine gönül verdiğimiz Galatasarayımızın 21. şampiyonluğunu coşku içinde kutladık. Koyu bir Galatasaray taraftarı olan Yeşim Salkım’da bu akşam bizlere unutulmaz bir konser sundu. Tüm taraftarımız ve camiamıza bu akşamı yaşamamıza vesile olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Konuşmaların ardından Bekrioğlu, Recevik’e teşekkür plaketi verdi.
  YEŞİM SALKIM ŞARKILARIYLA MEST ETTİ
  Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Velittin Bekrioğlu tarafından Galatasaray Başkan Yardımcısı Mahmut Recevik’e plaket takdim edilmesinin ardından, havai fişek gösterileri sonrası şarkıcı Yeşim Salkım, sahne aldı. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar sahnede kalan Salkım, taraflara keyifli anlar yaşattı.
  ÜYELİK İÇİN SÖZ İSTEDİ
  Alanya’nın çok sıcak olduğunu her şarkı arasında dile getiren usta sanatçı Yeşim Salkım, kendisinin de koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu dile getirdiği şarkı aralarında, yöneticilere genel kurul üyesi yapılması konusunda istekte bulundu.

  01

  Mahmut Recevik, Cevdet Zamanoğlu, Hasan Çavuşoğlu, Kamil Köseoğlu

  02

  Mahmut Recevik, Cevdet Zamanoğlu

  03

  Velittin Bekrioğlu, Mahmut Recevik’e teşekkür plaketi sundu.

  04

  Alanya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Cevdet Zamanoğlu, geceye katılan dernek üyeleri ile yakından ilgilendi

  05

  Yeşim Salkım

  09

  Mustafa Alaettinoğlu

  28

  Serdar Uygun

  06

  07

  Coşkuyla kutlandı

  10

  11

  12

  13

  14

  15

  16

  17

  18

  19

  20

  21

  22

  23

  24

  26

  27

   

  25