Çukur’a bir bomba transfer daha geldi

Reyting rekortmeni Çukur dizisinde Veli Cevher fırtınası esti. 59'uncu bölümle diziye dahil olan Veli Cevher'den sonra Çarpışma'dan bir transfer daha gerçekleşti. Diziye, Cansız da dahil oluyor.

Reyting rekortmeni Çukur dizisinde Veli Cevher fırtınası esti. 59’uncu bölümle diziye dahil olan Veli Cevher’den sonra Çarpışma’dan bir transfer daha gerçekleşti. Diziye, Cansız da dahil oluyor.

Son bölümlerinde yaşanan çatışma sahnesiyle sosyal medyada alay konusu olan Çukur’a, Çarpışma’dan bir oyuncu daha transfer oldu. Çarpışma’nın kilit ismi Cansız, Veli Cevher’le birlikte Koçovalılar’a yardım ediyor.

Çukur dizisinin 60. yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Çukur 60. yeni bölüm fragmanında, Çarpışma dizisinin oyuncuları Veli ve Cansız Koçovalılar’a yardım ediyor. Veli Cevher’in Çukur’a gelmesinin ardından bu kez Vartolu Salih ve Medet, Cansız’ın yerine geliyor. Medet’in mekanla ilgili yorumları izleyenleri gülümsetirken, Veli’nin yardımıyla Cansız’dan Mahsun’un yerini öğrenen Salih büyük bir mutluluk yaşıyor.

Önceki İçerik
Sonraki İçerikBurak Özçivit, Engin Altan Düzyatan için ne dedi?