Çukur’un kilit ismi diziye veda etti

Reyting rekoru kıran Çukur'un kilit ismi Çeto, diziye veda etti. Çeto'nun beklenmeyen ölümü hayranlarını çıldırttı.

Reyting rekoru kıran Çukur’un kilit ismi Çeto, diziye veda etti. Çeto’nun beklenmeyen ölümü hayranlarını çıldırttı.

Reytinglerde fırtına gibi esen Çukur, ekrana gelen 58’inci bölümü ile nefesleri kesti. Dizinin son sahnesinde Çeto’nun vurulması izleyiciyi şoke etti.

GÖZLERİ ÖNÜNDE KURŞUN YAĞDIRDI

Çukur dizisinin, dün akşam yayınlanan bölümü büyük heyecana sahne oldu. Çukur’un son sahnesinde beklenmeyen bir ölüm gerçekleşti. Mahsun, Çeto’nun organ ticareti yaptığını öğrenmesinin ardından büyük hayal kırıklığı yaşamıştı. İntikam isteyen Mahsun, Koçovalılar’dan kaçan Çeto’ya Yamaç, Salih ve Cumali’nin gözleri önünde kurşun yağdırdı.

“BENİM İÇİN BAŞKA BİR YOLUN BAŞLANGICI”

Böylece Çeto, kendisine “anam-babam” diye hitap eden Mahsun tarafından öldürülerek diziden ayrıldı. Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı, ölümünün üzerine sosyal medyadan bir veda mesajı paylaştı.

Erkan Avcı, “Çeto için yolun sonu. Benim için başka bir yolun başlangıcı..” diyerek şu notu düştü: Teşekkür etmem gereken insanlar var, reji vereninden çay verenine kadar sağolun varolun. Öncelikle yapımcılarımız Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’a özellikle de bu zorlu yolu bana kolaylaştıran geminin kaptanı yönetmenimiz Sinan Öztürk’e kalbimle teşekkür ederim. Bitmeyen yol yok, yol uzun; dem ağır… Yeni hikayelerde (iyi-kötü) görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın.”

HAYRANLARI ATEŞ PÜSKÜRDÜ

Bu mesajla diziye veda eden Çeto’nun hayranları, yapımcılara ve senaristlere ateş püskürdü. Özellikle ölümünün Mahsun’un elinden olması, Çeto’nun hayranlarını çıldırttı.

Önceki İçerikYeşim Salkım’dan itiraf: Keşke onunla evlenseydim
Sonraki İçerikŞebnem Bozuklu: Evleneceğimizden kimsenin haberi yoktu