Danla Biliç’e sert eleştiri

Danla Biliç, Harun Akbulut
Danla Biliç, Harun Akbulut

Beyaz Show’a katılan ilk Makyaj Blogger’i olma ünvanıyla dikkat çeken Danla Biliç, eleştiri oklarının hedefi oldu.

Danla Biliç-4
Danla Biliç

Danla Biliç’in  geçtiğimiz hafta Beyaz Show’a ‘Aşkın Dansı’ isimli filmin oyuncuları Demet Özdemir, Uraz Kaygılaroğlu, Billur Kaya ile ünlü Pop Yıldızı Serdar Ortaç ile birlikte katıldı.

Harun Akbulut
Harun Akbulut

Yaklaşık 2,5 ay önce Youtube’da açmış olduğu sıra dışı makyaj kanalı ve her cuma 18:00’de yüklediği marjinal videolarıyla, kısa sürede binlerce takipçiye kavuşan ve hatta diğer Youtuber’ları sollayan Bilic, Beyaz Show’a ilk katılan Blogger olarak da tarihe geçti. Programda Oyuncu Demet Özdemir’in de “Ben makyaj videosu çekmiyorum” diyerek gönderme yaptığı Biliç’e bir eleştiri de Akbulut Sanat Merkezi sahibi Harun Akbulut’tan geldi.

Danla Biliç, Beyazıt Öztürk, Harun Akbulut instagram

Harun Akbulut, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Biliç’i ağır bir dille eleştirdi. Akbulut paylaşımından ‘Medya Maymunu’ şeklinde nitelendirdiği Biliç hakkında “Danla Biliç denilen medya maymununu izleyen 3 Milyon insan hangi kafadasınız? Ne içtiniz sizler acaba… Beyaz Show’a da konuk oldu ya yuh artık… O Beyaz Show’a çıkması gereken o kadar başarılı genç yetenekler, oyuncular ve müzisyenler var ki ama böyle maymunlar daha çok izleniyor demek ki… ” dedi.

Danla Biliç -1
Danla Biliç

Danla Biliç-2
Danla Biliç

Önceki İçerikNusret Gökçe’ye takipçilerinden tepki
Sonraki İçerikTatlıses uzun zamandır oğlunu görmedi