11 Yıllık küslük sona erdi

11 Yıllık küslük sona erdi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla 2007 yılında küstüğü ve mahkemelik olduğu meslektaşı Hande Yener’le barıştıklarını duyurdu.

2007 yılında bir tartışma sonucu küsen Demet Akalın ve Hande Yener’den hayranlarına güzel haber geldi. Akalın, yıllardır kanlı bıçaklı olduğu Yener’le çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak küslük döneminin bittiği haberini verdi.

11 Yıllık küslük sona erdi

“DAVALARIMIZI GERİ ÇEKTİK”
Fotoğraf sonrası bir magazin programına telefonla bağlanan Akalın, şunları söyledi: “Yüz yüze gelmedik de ben davalarımı geri çektim ve uzlaştık. İkimiz de kabul ettik uzlaşma teklifini sonrasında onun bir röportajını izledim ve onun konuşmalarından çok değiştiğini gördüm. Negatifliği de gitmiş… Röportajda ‘aramızda hiç negatiflik yok’ ifadesini kullandı ve bu benim hoşuma gitti.

11 Yıllık küslük sona erdi

“KEŞKE ALTIN KELEBEK’TE ALEYNA’YA ÖDÜLÜ HANDE’YLE EL ELE VERSEYDİK”
Keşke bu gelişmeler Altın Kelebek öncesi yaşansaydı ve el ele Hande Yener’le sahneye çıkıp Aleyna Tilki’ye ödülü beraber verseydik. Hande’nin son röportajı beni çok şaşırttı başka bir boyuta geçmiş inşallah öyle kalır. Ortak bir fanımız ‘çok güzelsiniz keşke barışsanız’ diye yazmış ve onun paylaştığı fotoğrafı da hesabımdan takipçilerimle paylaştım.”

Önceki İçerikÇetinkaya Küba deneyimlerini anlattı
Sonraki İçerikKıvanç Tatlıtuğ: Kanıtlasınlar mesleği bırakırım