Demet Akalın cevabıyla yine olay oldu

demet-akalın-magazın-album

Ünlü sanatçı Demet Akalın, Paris’in önemli yapılarından biri olan Notre Dame Katedrali’nin yanmasıyla ilgili paylaşım yaptı. Akalın’ın bir takipçisine verdiği cevap ise olay oldu.

Şarkıcı Demet Akalın, Notre Dame Katedrali’ndeki yangınla ilgili paylaşımda bulundu, gelen bir yoruma kayıtsız kalamadı. Akalın yaptığı paylaşımla yine sosyal medyada adından söz ettirdi.

Paris’in Eyfel Kulesi’yle birlikte en önemli yapılarından biri olan Notre Dame Katedrali dün yandı. 8.5 saat sonra ise katedralde başlayan yangının söndürüldüğü açıklandı.

KONUYA FARKLI BAKAN TAKİPÇİLERİNİ UYARDI

Kimi ünlü isimler, yangının yüzyıllara tanıklık etmiş bir yapıda ağır hasarlar meydana getirdiği için duyduğu üzüntüyü paylaşırken Demet Akalın gibi bazı isimler de konuya çok farklı bir yerden bakmaya çalışan takipçilerini uyardı.

“TÜRKLERİN ÜZERİNE KALIR”

Akalın, ” Türkiye’ye iftira atarsan böyle olursun, kendi meselelerinizle ilgilenin bizimle bu kadar çok ilgileneceğinize! Allah’ın sopası” yok yorumunu yapan takipçiye, “Kız deme öyle sonra Türklerin üzerine kalır Allah korusun” cevabıyla sosyal medyaya damga vurdu.

Önceki İçerikEser Yenenler baba oluyor
Sonraki İçerikBurcu Esmersoy’dan itiraf