Demet ve Okan’ın davası bugün

Demet ve Okan'ın davası bugün

Son günlerde haciz haberleriyle gündeme gelen Demet Akalın ve Okan Kurt boşanma kararı aldı. Çiftin davası bugün görülecek.

Demet ve Okan'ın davası bugün

Büyük bir aşkla 23 Nisan 2012’de nikah masasına oturan Demet Akalın ile Okan Kurt çiftinden kötü haber geldi. Son dönemde haciz haberleriyle zor günler geçiren Demet Akalın ve Okan Kurt boşanma kararı aldı.

BİRİKEN BORÇLARDAN DOLAYI HACİZ İŞLEMİ BAŞLATILMIŞTI
Geçtiğimiz yıllarda Okan Kurt’un işleri bozuldu ve aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlandı. Borçların ödenmemesi üzerine dün çiftin Beykoz’daki evlerinde haciz işlemi uygulandı. Karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedildi. Aralarında televizyon, bilgisayar, klima ve tabloların olduğu eşyalar, kamyona yüklenerek götürüldü.

Demet ve Okan'ın davası bugün

ÇİFTİN DAVASI BUGÜN GÖRÜLECEK
Daha önce ‘evliliğimizde kriz yaşadık ama çok şükür atlattık’ diyen Demet Akalın, son yaşanan gelişmenin ardından Okan Kurt’tan boşanma kararı aldı. Çiftin davası bugün Beykoz Adliyesi’nde görülecek.

MAL VARLIKLARI SATIŞA ÇIKARILMIŞTI
Okan Kurt’un avukatı aile şirketi Martaş’ın dar boğaza düşmesi hakkında açıklama yaparak şirketin borçlarını kapatmak için bütün mal varlığı ile borçların kapatılacağını söylemişti.

Demet ve Okan'ın davası bugün

“ŞİMDİ İYİYİZ” AÇIKLAMASI YAPMIŞTI
Eşinin yüklü miktarda borcunun olduğunu söyleyen Demet Akalın, Benim eşimle mal varlığım, her şeyim ayrı. Baya zor günler geçirdik beraber. Adam hırsız değil arkadaşlar, adam sadece borçlu. Sıkı da sağlam da bir borcu var. Ödüyorlar, Allah kolaylık versin. Hepimiz psikolojik olarak etkilendik. Eğlence işi yaptığım için zor 1-2 hafta geçti, ama şimdi iyiyim, iyiyiz” açıklamasını yapmıştı.

Önceki İçerikHakime ve Mehmet evlendi
Sonraki İçerikAnaokulundan Üniversiteye