Deniz Seki ağlattı

Deniz Seki ağlattı
Deniz Seki ağlattı

Deniz Seki Bodrum Antik Tiyatro’da sevenleriyle buluştu.

Deniz Seki 2

Konserde dünden bugüne hit olmuş şarkıları baştaolmak üzere birbirinden güzel parçalardan oluşan repertuvarla sevenlerinin karşısına çıkan ve müzikseverlere unutmaz bir gece yaşatan Seki, Gülşah Saraçoğlu imzalı sahne kıyafetleri ile göz kamaştırdı.

Deniz Seki

“Şarkı söylemeyi çok özlemişim”

Sahne öncesinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Deniz Seki uzun bir aradan sonra Bodrum’da konser verdiğini ve Antik Tiyatro’da ilk kez konser vereceğini söyleyerek ” ‘Kavuşma Konserleri’ turnemizin Bodrum ayağındayız. Çok heyecanlı ve çok mutluyum. Şarkı söylemeyi çok özlemişim” dedi. Müzik insanı olduğuna ve zor günlerinde müzikle ayakta kaldığına dikkat çeken başarılı sanatçı, kötü günlerin geride kaldığını dile getirdi.

Su Atacan, Pınar Altuğ Atacan

Su Atacan’dan Deniz Seki’ye Anlamlı Sürpriz

Kendisini dinlemeye gelen konukları arasında Çağla Şikel, Pınar Altuğ, Ender-Benan Saraç başta olmak üzere bir çok ünlü isim bulunan Deniz Seki’ye ise en büyük sürprizi Pınar Altuğ’un kızı Su Atacan yaptı. Seki’yi ilk kez canlı izleyecek olan Su Atacan, kendi elleriyle ördüğü bilekliği sahne öncesinde ünlü sanatçıya hediye etti. Seki, kendisine hediye edilen ve şans getireceğine inandığını belirttiği bilekliği sahne boyunca kolunda taşıdı.

Teşekkür konuşması duygulandırdı

Sahnede kendisini dinlemeye gelen konuklarını anons eden başarılı sanatçı, Pınar Altuğ’u anons ederken ‘Yıllanmış arkadaşım ifadesini kullandı. Bir ara gözleri doln Deniz Seki, kardeşinin kayınpederi Naci Muslu’yu ise ‘Benim babam olur kendisi, bizim babamız olmadığı için yıllardır bize babalık yapmıştır’ sözleri ile izleyicilere tanıttı. Teşekkür konuşması sırasında izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan Seki, bir ara ağlamamak için kendisini zor tuttu. Deniz Seki, performansı ve enerjisi ile şarkı araları ve sahne sonunda seyirciler tarafından uzun uzun alkışladı.

Deniz Seki 3

Benan Saraç, Ender Saraç

Asuman Şıkel, Çağla Şıkel

Önceki İçerikAlanya Dans Akademi’den muhteşem parti
Sonraki İçerikAsırlık oyuncu fena yakalandı