Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu

Ünlü sanatçı Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu
Ünlü sanatçı Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu

2014 yılından bu yana Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nden tutuklu bulunan Deniz Seki, özgürlüğüne kavuştu.

Deniz Seki tahliye oldu

Basın açıklaması yapacağını duyuran Seki, “Sizi çok özledim. Çok zorlu bir yolculuktu. İki gün sonra basın toplantısı yapacağım. Şimdi müsaade ederseniz ben biraz dinlenmek istiyorum. Çok teşekkür ederim” dedi.

Seki’ye destek yağdı

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yargılanan Deniz seki, dün tahliye oldu. Yaklaşık 3 yıldır Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde olan Deniz Seki, cezaevi önünde elindeki beyaz güvercinleri bırakırken ‘çok zorlu bir yolculuktu.’ dedi.

Deniz Seki’nin çıkışında cezaevi önünde izdiham yaşandı. Ünlü sanatçıyı hayranları ve yakın dostları yalnız bırakmadı. Seki’yi karşılayanlar arasında Alanyalı akrabaları da vardı. Seki’nin amcası öğretmen Harun Seki, ünlü sanatçıyı Alanya’ya davet etti. Deniz Seki, “Biraz toparlanıp Alanya’da olacağım” dedi.

Deniz Seki özgürlüğüne kavuştu

Nişanlısı eşyalarını toparladı

Sabahın ilk saatlerinde cezaevine gelen Deniz Seki’nin nişanlısı Faruk Salman ve kardeşi Serkan Seki, ünlü sanatçının cezaevinde bulunan eşyalarını karton kutulara koyarak taşıdı. Faruk Salman Seki ile ayrılık haberlerini de yalanladı.

Deniz Seki tahliyesinin ardından Mecidiyeköy’de bir otelin boğaz manzaralı kral dairesine geçti. Burada sanatçı dostları sürpriz bir “hoş geldin” partisi hazırladı. Seki, yarın bir basın toplantısı düzenleyecek…

Ünlü isimler Deniz Seki’nin mutluluğunu instagramdan paylaştı

Deniz Seki’nin sanatçı dostları, ünlü ismin özgürlüğüne kavuşmasını sosyal medya hesaplarından da kutladı. İşte ünlü isimlerin Sek için yaptığı paylaşımlar:

Seren Serengil

Tatlım ,canım , dünya güzelim melek kalplim seni bekliyoruz. ..bak bitti işte kavuşuyoruz. . Mutlu günler başlıyor artık .. sana özel programı bile 12.00 ye aldık sırf senin bu anlarını canlı canlı herkese aktarabilirsiniz adına. . mutluluğunu paylaşabilmek için. … Sevdiğin adam bekliyor biz bekliyoruz hadi kapı açılsın versinler seni bize artık.

Metin Arolat

Son bir gece. Özgürlüğe son bir gece. Suçlu yada değil. Haklı yada haksız. Verilmiş bir ceza ve o ceza çekildi. Bitti. Son bir gece kaldı Deniz. En uzun gecelerinden biri belki de. Ama o güneş doğacak. Bundan sonra umarım, bütün yaşananlardan çıkartılması gereken bir ders varsa çıkartır, istediğin gibi, seni sevenlerinle birlikte şahane bir hayat yaşarsın. Seni üzecek şeyler, senden uzak olsun.

Nilgün Belgün

Sevgili Deniz bu gece belki de senin en uzun gecen olacak. Yarın özgürlüğüne kavuşuyorsun. Hayatta en önemli değer özgürlüktür. Bundan sonra sonsuza kadar mutlu bir hayat yaşaman dileğimdir. Gerisi nasılsa gelir #Deniz Seki İyi geceler…

Gonca Vuslateri

Bitti Denizim… Sular çekildi. Geriye deniz yıldızları kaldı. Ne köpekbalığı, ne ürkütücü balıkçılar, ne zorlu dalgalar… Geçti hepsi. Sevenlerin sana kavuşuyor. Bu son gecende tüm tecrübene sağlık diyeceğimiz bestelerinle geliyorsun. Sesini çok özledik. Haydi buluşalım, sarılalım minnoş yüreklim, pamuk ellim. Biricik, zamansızca birbirimize kavuşup dertleştiğim güzel sohbetli, güzel yürekli insan… Allah kurtardı…

Önceki İçerikHaftanın Şıkları (460.Hafta)
Sonraki İçerikBBG Melih kendini yaktı