Didem Soydan, ‘Biz ona tost diyoruz’

Didem Soydan
İki erkek arasında dans etme görüntüsüyle gündeme oturan manken Didem Soydan, gelen tepkiler üzerine çarpıcı açıklama yaptı. Soydan, Biz ona dans demiyoruz, tost diyoruz" dedi.

 

İki erkek arasında dans etme görüntüsüyle gündeme oturan manken Didem Soydan, gelen tepkiler üzerine çarpıcı açıklama yaptı. Soydan, Biz ona dans demiyoruz, tost diyoruz” dedi.

iki-erkek-arkadasinin-arasinda-dans-eden-didem-11107108_4175_m

Sosyal medya paylaşımlarla sık sık gündeme gelen model Didem Soydan’ın yaptığı paylaşımlar sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. En son İntizar’ın albüm kapağını paylaşan Didem Soydan’ın geçtiğimiz günlerde iki erkek arasındaki dansı gündeme oturmuştu. Eleştiri hedef olan Soydan’dan bir çarpıcı açıklama daha geldi.

iki-erkek-arkadasinin-arasinda-dans-eden-didem-11107108_3611_m

“GÖRÜNTÜLERİ BİNLERCE KİŞİ İZLEMİŞTİ”
Bir plaj partisinde iki erkekle yakın şekilde dans ettiği görüntüleri paylaşan Didem Soydan, bu anları ağır çekim olarak sosyal medya hesabından paylaştı. Görüntüler yaklaşık binlerce kişi tarafından izlenmişti. Soydan’ın videosu kısa sürede yayılıp, binlerce yorum ve beğeni almıştı.
“ELEŞTİRİLERİ ALAYA ALMIŞTI”
Ünlü manken eleştirel yorumları ti’ye alıp, Twitter hesabından “O zaman danssss” yorumunda bulunmuştu.
“ELEŞTİRİLER UMURUMDA DEĞİL “
Gazetecilere konuşan Soydan, İki erkek arkadaşının arasında dans ettiği videoyla eleştirilerin hedefi olan Didem Soydan, “Biz ona dans demiyoruz ‘tost’ diyoruz. Yapılan eleştiriler umurumda bile değil” dedi.

iki-erkek-arkadasinin-arasinda-dans-eden-didem-11107108_7727_m

Önceki İçerikAhmet Arslan birincilikle döndü
Sonraki İçerikÇağla gençlik sırrını açıkladı