Didem Soydan’dan Bahçeli’ye tepki

Model Didem Soydan, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sözlerine tepki gösterdi. Soydan,
Didem Soydan

Model Didem Soydan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin sözlerine tepki gösterdi. Soydan, “Sandık başında biz de vardık, terörist mi olduk” diyerek tepkisini dile getirdi.

31 Mart Yerel Seçimler’in etkisi hala devam ediyor. Seçimlerle ilgili bir açıklama da önceki gün MHP Lideri Devlet Bahçeli’den geldi. Bahçeli, “Sandık başındaki görevlilerin maksatları, kime hizmet ettikleri deşifre edilmelidir” dedi. Ünlü model Didem Soydan’dan Bahçeli’nin bu açıklamasına tepki gecikmedi.

Seçimlerde sandık başında ailesinden ve arkadaşlarından görevli birçok kişinin olduğunu söyleyen ünlü model Didem Soydan, Bahçeli’nin sözlerine tepki gösterdi.

“TERÖRİST Mİ OLDUK?”
Paylaşımları ve söylemleriyle adından sıkça söz ettiren Didem Soydan, sosyal medya hesabından tepkisini şu paylaşımla dile getirdi: “Sandık başında ailemden ve arkadaşlarımdan birçok kişi vardı. Şimdi siz bizi tehdit mi ediyorsunuz sayın Bahçeli? Biz ailecek bizi yani milleti ayrıştıranları seçmedik diye özgür irademizle ile yalan sarmalının seçmedik diye terörist mi olduk?”

Önceki İçerikHazer Amani : Hiçbir şey hatırlamıyorum
Sonraki İçerikSurvivor yarışmacısına ölüm tehdidi