Dizi ekibi Alanya’da kampa girdi

'Başlangıç' dizisinin oyuncuları ve yapım ekibi Alanya'da kampa girdi.
'Başlangıç' dizisinin oyuncuları ve yapım ekibi Alanya'da kampa girdi.

Ekim ayında ATV’de yayınlanacak olan ve yapımcılığını FRF Film’in üstlendiği ‘Başlangıç’ adlı dizinin yapım ekibi ve oyuncuları Alanya’da kampa girdi.

Alper Can Aydın, Gökhan Çekiç, Faruk Çetinkaya, İlkay Punalı
Alper Can Aydın, Gökhan Çekiç, Faruk Çetinkaya, İlkay Punalı

Asia Beach Resort & SPA Hotel’de 2 gün sürecek olan kamp öncesi basın açıklaması yapan yapım ekibi, dizinin konusu hakkında bilgi verdi. Dizinin No Name oyuncularının yaklaşık 4,5 aydır eğitim aldıklarını belirten FRF Film’in Yapımcısı E. Recep Ekizler, “Dizimizin ilk bölümünde 15 Temmuz Askeri Darbesi’ni işleyeceğiz. Oyuncularımız yaklaşık 4,5 aydır FRF Film Senaristi ve Oyuncu Alper Can Aydın ve Yönetmenimiz Cemil Usal eşliğinde bir eğitim gördüler. Senaryomuz İstanbul, Ankara ve Alanya’da çekilecek. Alanya’daki çekimlerimizde Asia Beach Resort & SPA Hotel, anne rolündeki karakterimizin merkezi olarak işlenecek. Dizimizde farklı konsepte silah ve araçlar göreceksiniz. Bu hususta devlet ve farklı firmaların sponsorlukları mevcut. Bizim amacımız çektiğimiz dizi ile kalitemizi dünyaya gösterebilmek. Ekim ortası veya Ekim sonunda dizimiz izleyici karşısına çıkacak. Çekimlerimiz devam ediyor. Başrol oyuncularımız yakın tarihte açıklanacak. Ekip içinde 72 tane no name oyuncumuz var. İnşallah dizimiz ile Antalya bölgesi ve Alanya’yı Türkiye ve dünyaya daha çok tanıtabiliriz” dedi.

Aksiyonu ve dramı bol sağlam bir hikaye ile izleyici karşısına çıkacaklarını belirten FRF Film Senaristi Alper Can Aydın ise ekip arkadaşları ile yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyledi. Basın toplantısında, kampa giren oyuncu ve ‘Başlangıç’ dizisi yapım ekibine başarılar dileyen Asia Beach Resort & SPA Hotel Genel Müdürü Gökhan Çekiç ve Halkla İlişkiler Müdürü İlkay Punalı, tüm ekibe Asia Beach ailesi olarak kendilerini tercih ettikleri için teşekkür etti. Oyuncu ve yapım ekibi toplantının ardından toplu olarak fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Dizi ekibi Asia Beach Resort & SPA'da kampa girdi

Dizi ekibi Asia Beach Resort & SPA'da kampa girdi-2

FRF Film Yapımcısı Faruk Çetinkaya
FRF Film Yapımcısı Faruk Çetinkaya

FRF Film Senarist Alper Can Aydın
Dizinin senaristliğini Oyuncu Alper Can Aydın yapıyor

Yönetmen Cemil Usal
Yönetmen Cemil Usal

Dizi ekibi Asia Beach Resort & SPA'da kampa girdi-3

Dizi ekibi Asia Beach Resort & SPA'da kampa girdi-4

Dizi ekibi Asia Beach Resort & SPA'da kampa girdi-5

Önceki İçerikPınar Altuğ ev sahipliğinde şık davet
Sonraki İçerikTürel’den Koçyiğit’e yanıt