Dolphin Family’de muhteşem gece

Dolphin Family'de muhteşem gece

Alanya’da İskandinav tatilcileri konuk eden Dolphin Family Hotel, Danimarka’nın sevilen sanatçıları Zune Carlsen ve Soren Sebber’in sahne aldığı konser tadındaki özel geceye ev sahipliği yaptı.

Dolphin Family'de muhteşem gece

İzzet Köseoğlu’nun sahibi olduğu Krizantem Otelleri bünyesinde hizmet veren Dolphin Family Hotel, yaz sezonunun bitmediğini kanıtlar nitelikte bir gece düzenledi. Otel bahçesinde gerçekleşen ‘Danimarkalılar Gecesi’ne çok sayıda yerleşik yaşayan Danimarkalı ve bu ülkeden Alanya’ya gelen tatilci katıldı. Düzenlenen gecede Danimarka’da büyük bir üne sahip olan Zune Carlsen ve Soren Sebber sahne aldılar. Gecede ayrıca Danimarkalılar tarafından toplanılan bağışlar neticesinde Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Eğitim Okulu’na 15 Bin TL’lik LEGO seti hediye edilirken, Alanya Belediyespor’da oynayan 16 oyuncunun Danimarka’da düzenlenen futbol turnuvasına gönderilerek orada Alanya’nın tanıtımına katkı sağlanacağı açıklandı.

Jan-Vermo,-İzzet-Köseoğlu
Jan Vermo, İzzet Köseoğlu

“TANITIMA KATKI YAPIYORUZ”

Katya Hotel ve Dolphin Family Otel sahibi genç iş insanı İzzet Köseoğlu, bir aile ortamı oluşturdukları yeni konseptleri ile müşterilerine daha iyi hizmet verdiklerini söyledi. Köseoğlu, “2017 yılında açılışını yaptığımız konseptimizle, müşterilerimize kaliteli ve güler yüzlü bir hizmet vererek, kendi ev ortamımızı yaratmaya çalışıyoruz. Ayrıca her ay Danimarka’nın ünlü sanatçıları ile düzenlediğimiz konser gecelerimizde, otel misafirlerimize ve yerleşik olarak yaşayan Danimarkalılara eğlenceli akşamlar yaşatarak Alanyamızın ve ülkemizin tanıtımına katkı sağlıyoruz” dedi.

İzzet-Köseoğlu,-Hediye-Jan-Vermo

“TÜRK HALKINA MİNNETTARIZ”

Dolphin Family Otel’in işletme ve genel müdürü Jan Vermo da Danimarkalıların tatil için yeniden Alanya’ya dönmelerinin sevindirici olduğunu dile getirirken, “Zor geçen 3 yılın ardından Danimarkalılar Alanya’ya ve Türkiye’ye dönmeye başladı. Onları tekrar aramızda görmekten dolayı çok mutluyuz. Oda-kahvaltı konseptimizden çok memnunlar. En güzeli de bu harika şehre bayılıyorlar. Alanya’da yaşayan Danimarkalılar olarak, Türk halkına şükranlarımızı sunmak için 15 bin TL değerindeki LEGO setini Sakine-Nesibe Zamanoğlu Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve İş Eğitim Okulu’na bağışlamak istiyoruz. Ayrıca Alanya Belediyespor’da oynayan 16 genç sporcumuzu da Danimarka’da düzenlenen futbol turnuvasına gönderecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

İzzet-Köseoğlu,-Mehmet-Şerbetcioğlu,-Jan-Vermo
İzzet Köseoğlu, Mehmet Şerbetcioğlu, Jan Vermo
Zune-Carlsen-Soren-Sebber-Larsen
Zune Carlsen, Soren Sebber Larsen

İzzet-Köseoğlu,-Aliye-Özçelik,-Murat-Özçelik,-Kamil-Köseoğlu

Dolphin-Family-Danimarka-02

Dolphin-Family-Danimarka-01

Dolphin-Family-Danimarka-04

Önceki İçerikHülya Koçyiğit’ten 49 yıllık itiraf
Sonraki İçerikNeşe ve Semih ilk adımı attı