Dr. Mustafa Erkan yeni adresinde

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Mustafa Erkan


Bölgenin ilk ve tek Çocuk ve Ergen Psikiyatri, Uzman Dr. Mustafa Erkan muayenehanesini yeni adresine taşıdı.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Dr. Mustafa Erkan Albüm için poz verdi.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi 2006 yılı mezunu olan Dr. Mustafa Erkan, 2008 yılında TUS sınavında derece ile kazandığı Akdeniz Üniversitesi Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi’nde uzmanlık eğitimini 2012 yılında tamamladı. Ardından Diyarbakır Çocuk Hastanesi – İstanbul Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi son olarak da Alanya Başkent Üniversitesi Hastanesinde çalıştı. Daha kaliteli hizmet vermek adına çok sevdiğini belirttiği Alanya’da, kendi özel muayenehanesinde hizmetlerine ekibi (Psikolog – Psikolojik Danışman ve Rehber – Çocuk gelişimci) ile devam etmektedir.
Bize muayenehanesini gezdiren ve bilgiler veren Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzm. Dr. Mustafa Erkan, bölgenin büyük eksikliği olan Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi branşında açığı kapattıklarını ve bu yönden de mutlu olduklarını söyledi. Dr. Mustafa Erkan, “Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi bölümünde her türlü kaliteli ve nitelikli hizmeti vermek üzere buradayız. Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi giderek daha da önem kazanan bir branş ve bu yüzden bu bölgede açılması büyük önem taşıyor. Sevgili Alanyalıların, danışanlarımın desteği ve sevgisiyle açtık . İnşallah hayırlı olacağına inanıyorum” dedi.

Dr. Mustafa Erkan’ın kliniğinde çocuklar için özel bir oda da mevcut.

Çocuk ve ergen ruh sağlığını bütüncül bir yaklaşımla ele aldığını belirten Dr. Erkan, “Bebek, çocuk, ergen ve ailelere yönelik psikiyatrik değerlendirme, psikolojik değerlendirme, danışmanlık, psikoterapi ve tedavi hizmetlerine muayenehanemde devam etmekteyim” dedi. Modern tasarımı ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken muayenehanede, çocuklar için psikometri-gözlem odası ve özel olarak psikolog odası da mevcut. Mersin’den Antalya’ya kadar geniş bir hatta hizmet verdiklerini belirten Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzm. Dr. Mustafa Erkan, çocuk ve gençlerin ruhsal ve sosyal gelişimlerinin sağlıklı şekilde sürdürülebilmesi için farkındalığın arttırılması gerektiğine vurgu yaptı. Muayenehane açılışının ilk gününden itibaren yoğun ilgi görüyor.
Okul başarısızlığı, otizm, öğrenme sorunları, (Dikkat eksikliği/ Hiperaktivite Bozukluğu) çocuğun gelişiminde gecikmeler, okul fobisi, davranım sorunları, takıntılar, korku ve kaygılar, cinsel kimlik ile ilgili sorunlar, uyku ve yeme davranışı ile ilgili sorunlar kliniğe en çok başvuru nedenleri arasında yer alıyor.

Kliniğin şık dekorasyonu dikkat çekici.

Modern tasarımı ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken muayenehanede, çocuklar için psikometri-gözlem odası ve özel olarak psikolog odası da mevcut.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Uzman Dr. Mustafa Erkan’ın kliniği güler yüzlü personeli ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Mustafa Erkan

Çocuk ve Ergen Psikiyatristi Mustafa Erkan

Önceki İçerikBaşhekim gazetecileri kahvaltıda buluşturdu
Sonraki İçerikKenan 11 Yaşında