Dua Lipa’dan ilginç istekler

 

Türkiye’de ilk defa Antalya’da konser verecek olan Dua Lipa, istek listesini açıkladı. Listede, et dönerden, ayrana, manuka balından tuzlu çikolataya kadar birçok ilginç isteğin olduğu gözlendi.

‘Regnum Live in Concert’ kapsamında konser verecek olan Dua Lipa ve ekibi ilginç istekleriyle şaşırttı. Hijyen takıntısı olan Dua Lipa, kulise de 50 el havlusu ile 50 banyo havlusu talep etti ve odanın her yerine boy aynası konulmasını istedi.

“ET DÖNER, AYRAN, DENİZ TUZLU ÇİKOLATA…”
Dua Lipa, ekibiyle birlikte kalacağı ve geceliği 15 bin dolar olan Crown Villa’da et döner ve ayrandan Manuka balına, el yapımı taze kurabiyeden deniz tuzlu bitter çikolataya, çeşitli isteklerde bulundu.

HİJYEN TAKINTISI VAR
Güzel yıldızın hijyen takıntısı da dikkat çekti. Kulisine 50 el havlusu ve 50 de banyo havlusu talep eden Dua Lipa’nın bir diğer isteğiyse odanın her yerine konulmasını istediği boy aynaları oldu.

KULİSTE BEYAZ IŞIK OLMAYACAK
Kulisin aydınlatmasında kesinlikle beyaz ışık istemediğini belirten şarkıcı, kuliste ayrıca taze çiçekler olmasını da şart koştu. Dua Lipa, gün içerisinde sık sık içtiği Hindistan cevizi suyundan da bol bol talep etti.

20 BİN BARDAK HEDİYE EDİLECEK
Konsere gelecek Dua Lipa hayranlarına, sanatçının fotoğrafının basılı olduğu 20 bin bardak hediye edilecek. Ayrıca sanatçıya da, bez bebek hediye edilecek.

AFTER PARTİDE MAHMUT ORHAN ÇALACAK
Dua Lipa konserinin hemen ardından düzenlenecek ‘after parti’de ise son dönemin en başarılı DJ’leri arasında gösterilen Mahmut Orhan setin başına geçecek.

Önceki İçerikÜnlü çift bebek istiyor
Sonraki İçerikBelgrad gezisine Alanya’dan Hüsnü Yüksel katıldı