Dünya markaları Barrel’da

Dünya markaları Barrel’da

Alanya’da başarılı işlere imza atan Andreas Johnsen, fıçı anlamına gelen ‘Barrel’ ismini verdiği yeni bir mekanı Alanya’ya kazandırdı. Barrel’da dünya markalarının seçme malt içeceklerinin yanı sıra üst segment içecekler de sunuluyor.

Dünya markaları Barrel’da

Güllerpınarı Mahallesi Çırpanlı Sokak’ta hizmet vermeye başlayan Barrel Beer Wine Dine geniş yelpazede sunduğu içecek menüsü ile dikkat çekiyor. Fıçı anlamına gelen Barrel’in oluşum hikâyesinden bahseden Andreas Johnsen, “Asker olarak hayatıma devam ederken Alanya’da yaşayan abimin yanına gelmem ve Alanya’da kalmamla başlıyor aslında Barrel hikayesi. Alanya’ya ilk geldiğim dönemde birçok başarılı işletmeler ile tanıştım. Aklımda farklı projeler vardı, Alanya’da bunları gerçekleştirmek için uygun bir şehir. İlk olarak bir kokteyl barını Alanya’da faaliyete soktuk ve çok güzel tepkiler aldık. Sonrasında Alanya’da bir dans okulunu faaliyete açtık. Geçen bu zaman içerisinde Alanya’da yeni neler yapılabilir araştırması içerisinde oldum. Son olarak Alanya’nın Barrel ismini verdiğimiz mekânlara ihtiyacı olduğuna karar verdik ve çalışmamıza başladık. Dünyanın birçok şehrinde malt içeceklerin geniş yelpazede sunulduğu işletmeler var. Biz de bu konsepti Alanya’da uygulamak istedik.”

Barrel-02

DÜNYA MARKALARI VE TADLARI BARREL’DA

Barrel’ın kuruluş hikâyesinden bahseden Andreas Johnsen, özellikle malt içeceklerin çeşitliliğine dikkat çektiği açıklamasında, Barrel’da 12 ayrı fıçı musluğunun yer aldığını dile getirdi. Bu kadar geniş fıçı çeşitliliğini hiçbir mekânda görmediğini dile getiren Johnsen, Alanya’yı ilklerle buluştururken her ayrıntıya dikkat ettiklerini belirtti.

Barrel-Andreas-Johnsen

Andreas Johnsen

PROFESYONEL VE MUTLU İNSANLAR

Barrel’da her kademede görev alan ekibi seçerken tek bir şeye dikkat ettiğini söyleyen Johnsen, “Profesyonel ve mutlu insanlarla çalışmak istedim. Birlikte çalıştığımız ekibimiz ne kadar mutlu ve işinde tecrübeli olursa gelen konuklarımızda bu duyguyu alabilecektir.

Barrel-05

ARADIĞINIZ HER ŞEY BARREL’DE

Barrel’da sadece malt içeceklerin yer almadığını hatırlatan Johnsen, fermantasyon işlemi fıçı içerisinde yapılan tüm içeceklerin menülerinde yer aldığını dile getirdi. Fiyat politikası hakkında da kısa bilgiler veren Johnsen, Barrel’ı açmayı düşündükleri andan itibaren kişi ayrımını hiç düşünmediklerini belirtirken, “Burada önceliğimiz konuklarımızın huzurlu zamanlar geçirebilmelerini sağlamak. Kişi ve sınıf ayrımı yapmadan her kesime hizmet etmek bizim önceliğimiz. Konuklarımız geldiklerinde her yerde bulunan içecekleri de tercih edebilirler, üst segmentte yer alan ve bulunması zor içeceklere de rahatlıkla ulaşabilecekler.

Barrel

YEMEK BÖLÜMÜMÜZ ARALIKTA HİZMETTE

Barrel’da yemek bölümünün de yer aldığını hatırlatan Andreas Johnsen, “Yemek çok geniş ve özen isteyen bir bölüm. Biz Barrel ailesi olarak kuruluş aşamamızdan bu yana özenle bir menü hazırlıyoruz. Alanya’da yapılmamış özel lezzetleri sunacağız. Bunun için hala çalışmalarımız ve denemelerimiz devam ediyor. “Bizlerin beğenmediği hiçbir lezzeti sunmayacağız” diye bir karar aldık, bunun için mutfak bölümümüzü Aralık ayı içerisinde hizmete açacağız. Mutfağımızı hizmete açtığımız dönemde yaptığımız çalışmaların mutlaka farkına varılacak.