Ebru Şallı : 1 yıldır hastalıkla mücadele ediyoruz

Uğur Akkuş ile aşk yaşayan model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk oldu. Canlı yayında oğullarının özel hayatı hakkında açıklamalarda bulunan Şallı, 8 yaşındaki oğlunun yaklaşık 1 yıldır lenfoma hastalığıyla mücadele ettiğini anlattı.

Boşandığı eşi Harun Tan’dan olan 8 yaşındaki Pars’ın lenfoma hastalığına yakalanmasıyla zor günler geçiren Ebru Şallı, içini döktü.

Uğur Akkuş ile aşk yaşayan model ve pilates eğitmeni Ebru Şallı, Oylum Talu’nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk oldu. Canlı yayında oğullarının özel hayatı hakkında açıklamalarda bulunan Şallı, 8 yaşındaki oğlunun yaklaşık 1 yıldır lenfoma hastalığıyla mücadele ettiğini anlattı.

“ELEŞTİRİLER UMURUMDA DEĞİL”

Şu sıralar nişanlısı Uğur Akkuş ile düğün hazırlığı yapan Ebru Şallı, özel hayatına gelen eleştirilerin umurunda olmadığını söyleyerek “Önceliğim Pars’ın sağlığı” diyerek yaşadığı zor günleri anlattı. Geçen yıl lenfoma hastalığına yakalanan 8 yaşındaki oğlunun yaşadığı süreçten de bahseden Ebru Şallı, şunları söyledi: “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz ancak şu an Pars’ın durumu daha iyi.”