Ebru Şancı’nın taciz paylaşımı olay yarattı

Ebru Şancı'nın taciz paylaşımı olay yarattı
Ebru Şancı'nın taciz paylaşımı olay yarattı

Eski manken Ebru Şancı Çocuk istismarına sosyal medya hesabından paylaştığı önerisi gündemin tartışma konusu oldu.

Son dönemlerde yaşanan çocuk tacizi ve ölümleri tüm ülkeyi ayağa kaldırmıştı. Çocuk istismarcılarına ve ölümlerine karşı idam söylemleri sosyal medya dahil her yerde ısrarla dile getiriliyor. Manken Ebru Şancı’nın ise çocuk tacizcileri için önerdiği çözüm sosyal medyada tartışma konusu oldu.

Ebru Şancı'nın taciz paylaşımı olay yarattı

“ASAMIYORSUNUZ ANLADIK”

Eski manken Ebru Şancı, “Asamıyorsunuz anladık! Bizde bizim vergilerimizle bunlara içeride bakmanızı istemiyoruz…. Hadım edeceğinize çok daha iyi bir fikrim var ,sokakta köpek kovalayacaklarına bu şerefsizlere gitsinler!! Ayrıca burs olmaz haram yemesin kızar sokak hayvanlarına mama ve tedavide kullanılsın” diyerek dikkatleri üzerine çekti.

BAZI TAKİPÇİLERİN TEPKİSİNİ ÇEKTİ

Ebru Şancı’nın bu paylaşımı ise bazı takipçiler ve kullanıcılar tarafından kadınlara hakaret olarak nitelendirildi.

İşte tartışma yaratan o paylaşım;

Ebru Şancı'nın taciz paylaşımı olay yarattı

EBRU ŞANCI KİMDİR ?

Ebru Şancı 31 Ağustos 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İki kardeşi var. Malatyalı bir ailenin kızı. 10 yaşındayken babası ölmüş. Liseyi İstanbul Bahçelievler Lisesinde okumuştur. 2001 yılında başladığı Üniversiteyi Londra Regent College’de okumuştur. 2006’da New York’a taşındı ve New York Üniversitesinin ”Oyunculuk ve Drama” Bölümünde okuyarak bitirmiştir.

17 yaşındayken Brezilya’daki 2001 Miss Globe güzellik yarışmasında birinci oldu. Daha sonrasında Türkiye’ye gelip burada mankenliğe başladı.

2001 yılında Londra’ya taşındı. 2006’da New York’a taşındı. 2010 yılında ise Türkiye’ye döndü. Londra’dayken 2002’de hayatını değiştiren adamla yani Libya lideri Muammer Kaddafi’nin oğlu Seyfülislam Kaddafi’yle tanıştı ve üç yıl aşk yaşadı. Onun sayesinde Londra Regent College’de okudu. Ebru Şancı daha sonra Galatasaray’ın başarılı kalecisi Fernando Muslera’yla aşk yaşamaya başladı. Daha sonra Ebru Şancı’nın adı İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo’yla anıldı. Son çıkan haberlerde ise Ebru Şancı’nın adı Alparslan Türkeş’in milletvekili oğlu Ahmet Kutalmış Türkeş ile anıldı. Ebru Şancı, daha önce Önder Açıkbaş ve Cihan Haspolatlı’yla da aşk yaşamıştı.

Fashıon One’da program yaptı. İstanbul ve Türkiye genelinde concierge hizmetleri veren bir şirket kurdu. Halen şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Ebru Şancı, İngilizce, Fransızca ve Arapça bilmektedir.

 

 

Önceki İçerikEğlence mekanını tarayıp ünlü oyuncuyu dövdüler
Sonraki İçerikPınar Altuğ’un makyajsız hali beğenilmedi