En vie Beach’te özel kutlama

En vie Beach, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile özel bir gece düzenledi. Mekanı tercih eden çiftler, kendileri için hazırlanan özel bölümde hatıra fotoğrafları çektirirken, canlı müzik eşliğinde bir gece geçirdi. 14 Şubat Sevgililer Günü'nü muhteşem Alanya manzarası ve özel lezzetler eşliğinde kutlamak isteyen çiftler En vie Beach'i tercih etti. Vox Band grubunun seslendirdiği aşk şarkıları eşliğinde romantik bir akşam geçiren çiftler için mekanın girişinde kırmızı çiçeklerin yer aldığı özel bir fotoğraf alanı oluşturuldu.

En vie Beach, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısı ile özel bir gece düzenledi. Mekanı tercih eden çiftler, kendileri için hazırlanan özel bölümde hatıra fotoğrafları çektirirken, canlı müzik eşliğinde bir gece geçirdi.

VOX-Band

14 Şubat Sevgililer Günü’nü muhteşem Alanya manzarası ve özel lezzetler eşliğinde kutlamak isteyen çiftler En vie Beach’i tercih etti. Vox Band grubunun seslendirdiği aşk şarkıları eşliğinde romantik bir akşam geçiren çiftler için mekanın girişinde kırmızı çiçeklerin yer aldığı özel bir fotoğraf alanı oluşturuldu.

Feridun-Katak
En vie Beach'te özel kutlama
En vie Beach'te özel kutlama
Aytun-Arslan,-Hilmi-Salur
Aysun-Tok,-Mehmet-Tok
Önceki İçerikYücel’in seçim yönetim merkezi bugün açılıyor
Sonraki İçerikDeha Sess 07’de sevgililer için söyledi