Eray Erdem’den anlamlı bağış çağrısı

eray erdem

ALTSO Başkan Adayı Eray Erdem, 5 Kasım’da (yarın) yapılacak ALTSO seçimi nedeniyle kendisine destek amacıyla çiçek ve çelenk göndermek isteyenlere ‘Mehmetçik Vakfı, Türk Kızılay, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve Lösev’e bağış’ çağrısı yaptı.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Eray Erdem, 5 Kasım Cumartesi günü Atatürk Spor Salonu’nda yapılacak olan seçim öncesinde kendisi ve ekibine destek veren iş insanlarına anlamlı bir çağrıda bulundu. Hayırsever iş insanı turizmci Eray Erdem, seçimin yapılacağı Atatürk Kapalı Spor Salonu ve seçim ofisine çiçek gönderilmemesini bunun yerine Mehmetçik Vakfı, Türk Kızılay, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve Lösev’e bağış yapılmasını istedi.

Erdem çağrısında şunları söyledi: “ALTSO Başkanlığı seçim sürecinde desteğini esirgemeyen kıymetli iş insanlarımız seçim gününde destek amacı ile çiçek ve çelenk gönderme talebinde bulundu. Bizde çelenk yerine Mehmetçik Vakfı, Türk Kızılay, Türkiye Harp Malulu Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği ve Lösev’e bağış şeklinde olmasını rica ve davet ediyorum. Bu konudaki hassasiyetimize verdikleri olumlu destekten dolayı iş insanlarımıza teşekkür ederiz. Bağış sayesinde hem ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza hem de tedavi için yardım bekleyen vatandaşlarımıza katkı sunulmasına vesile olabildiysek bu bizim için en büyük kazanımlardandır” dedi.

Önceki İçerikStrongman yarın Alanya’da başlıyor
Sonraki İçerikKurtçepe ve Ak ailesinin mutlu günü