Erkan Çelik Seda Sayan’a sert çıktı

Seda Sayan, Erkan Çelik

Erkan Çelik bir süre önce ayrıldığı sevgilisi Seda Sayan’a sert sözler söyledi. Erkan Çelik,” Ne ilişkimiz ne de dostluğumuz kalmıştır” dedi.

Seda Sayan, Erkan Çelik

Seda Sayan’ın bu sabah “Duymayan Kalmasın” programında eski ilişkisi hakkında “Kilo verdiğim olayı yalan. Ben bir ilişkiyi noktalarsam bende geri dönüş olmaz. Dostça yollarımızı ayırdık ama iş ilişkimiz sürüyor” dedi. Bu açıklamanın üstüne Erkan Çelik, Sayan’ı sert sözlerle eleştirdi.

Erkan Çelik, sosyal medya hesabından yazdığı mesaj ile tüm köprüleri yıktı. Çelik, “Bugüne kadar bu ilişki hakkında bir açıklama yaptım ve ondan sonra konuşmadım. Ama Sayın Seda Sayan’ın her defasında bir yerlerden gönderme yaparak ve gerek magazinci arkadaşlara cevap vererek ‘Bu ilişki bitti, ben bir ilişkiyi bitirirsem geri dönüş olmaz, sadece iş ilişkimiz devam ediyor’ gibi yaptığı göndermelerden sıkıldığımı belirterek iş ilişkimizi benim tarafımdan bitirildiğini ve hiçbir ilişikimizin kalmadığını burada belirtmek isterim. Ben biten bir ilişkinin ardından arkadaş kalacak yapıda biri değilim. Ne ilişkimiz ne de dostluğumuz kalmamıştır” dedi.

 

Önceki İçerikCemal Hünal yapımcısı ile mahkemelik oldu
Sonraki İçerikİrem Derici’ye şok iddia