Erkan Petekkaya uçakta tacize uğradı

Ünlü yapımcı Mustafa Uslu, telefonla bağlandığı canlı yayında Erkan Petekkaya'nın uçakta bir kadın tarafından fiziki olarak tacize uğradığını ve bu olayda kendisinin suçlandığını anlattı.

Ünlü yapımcı Mustafa Uslu, telefonla bağlandığı canlı yayında Erkan Petekkaya’nın uçakta bir kadın tarafından fiziki olarak tacize uğradığını ve bu olayda kendisinin suçlandığını anlattı.

Oyuncu Erkan Petekkaya’nın bindiği Dalaman uçağında olay çıkardığı iddia edildi. O anlar başka bir yolcu tarafından kameraya alındı.

Erkan Petekkaya’nın yakın arkadaşı Mustafa Uslu, 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak olayın iç yüzünü anlattı. Uslu ilk açıklamasında “Erkan ile konuştum. Olayın aslı şu, bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, Erkan da tepki gösterince olaylar gelişiyor” dedi.

“TEZGAH KURULDU”

Yapımcı Mustafa Uslu, yakın arkadaşı Erkan Petekkaya’nın uçakta başına gelen olayı anlattı. Uslu, olayla ilgili şunları söyledi:

“Bence Erkan’a bir tezgah kuruldu. Erkan Petekkaya bir baba eşinin sevgili kocası… Erkan ile konuştum, yapılanlardan dolayı çok üzgündü.

“İNSANLAR OLAYI FARKLI YERLERE ÇEKTİ”

Kendisine fiziki bir şey yapılmış bu durumdan çok rahatsız olmuş. Bunu dile getirmeye çalışınca da ‘sarhoş, bilmem ne’ diye ithamlarda bulunulmuş… ‘Bunu bana neden yapıyorsunuz, aranızda bulunmam suç mu?’ demiş Erkan… İnsanlar da olayı farklı yerlere çekti. Olayın aslı şu kalabalıkta bir kadın Erken Petekkaya’nın kalçasına dokunuyor, ondan sonra olaylar gelişiyor…”

“BUNLAR BENİM ÜSTÜME YÜRÜYOR”

Bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya’nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı. Petekkaya’nın uçaktan inerken “Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye…Vallahi ben yapmadım.

Önceki İçerikAyşe Özyılmazel’den Şeyma Subaşı’ya tepki: Çabuk sil
Sonraki İçerikMetin Hara’dan ayrılık açıklaması