Erkeklerin Alanya’daki bakım noktası

Kuaför by özcan

Kuaför By Özcan

Meslekteki 23 yılını geride bırakan Alanya’nın ünlü kuaförü By Özcan, yeni adresinde pedikürden, cilt bakımına kadar Alanya’daki erkeklerin bakım noktası olmayı vaat ediyor

Özcan Çakal
Özcan Çakal

25 metreli yolda Garanti Bankası yanında Hatemoğlu mağazası üzerinde hizmet vermeye başlayan Kuaför By Özcan, rahat, geniş ve şık atmosferinin yanı sıra erkeklere sunduğu bakım hizmetleriyle de Alanya’nın en iddialı erkek kuaförü oldu.

Kuaför By Özcan 03

2014 yılından bu yana “By Özcan” markası ile mesleğine devam eden Özcan Çakal, meslekte 23 yılını geride bıraktı. “Müşterilerimize yakışır bir kuaför salonu açma hedefimizi burada gerçekleştirdik. Erkek kuaförü olarak saç kesimi ve saç bakımı yanında manikür, pedikür ve sir ağda hizmetleri de veriyoruz” diyen Özcan Çakal, “Kendimizi mesleki olarak daha da geliştirmek için sık sık eğitimlere ve seminerlere katılıyoruz. Bizim mesleğimiz de diğer birçok meslek gibi sürekli gelişim gösteriyor. Bu eğitimler sayesinde saç modasını da yakından takip ediyoruz” şeklinde konuştu.

Kuaför By Özcan 04

El-ayak ve yüz bakımı konusunda üst seviye hizmet sunan By Özcan Kuaför, geniş ve kullanışlı salonu ile aynı anda 5 müşteriye hizmet verebiliyor. Saç, el, yüz ve ayak bakım ürünlerinde Schwarzkopf, Wella ve Kerastase gibi dünyaca ünlü markaların tercih edildiği By Özcan Kuaför’de hijyen ve müşteri memnuniyeti en çok önem verilen konuların başında geliyor.

By Özcan Kuaför’ün sahibi Özcan Çakal, bakımına özen gösteren erkekler için hizmet kalitesini yüksek tuttuklarını dile getirerek, “Özellikle damat tıraşı için ve tek kişilik odada tıraş olmak isteyen müşterilerimiz için özel oda hazırladık. Alanya’nın özellikle yaz aylarında sıcak bir şehir olduğunu göz önünde bulundurarak duş almak isteyen müşterilerimizi de unutmadık ve duş bölümü hazırladık” dedi.

Kuaför By Özcan 11
Kuaför By Özcan 06
Kuaför By Özcan 07
Önceki İçerikRest Property, İstanbul ofisini açtı
Sonraki İçerikDemiratlılar Cilvarda’da buluştu