Erol Köse Burak Özçivit’i yerden yere vurdu

Erol Köse Burak Özçivit'i yerden yere vurdu
Erol Köse Burak Özçivit'i yerden yere vurdu

Yapımcı Erol Köse, sosyal medya hesabından yer aldığı projeden çekilmiş asker üniformalı fotoğrafını paylaşan Burak Özçivit’e sert sözlerde bulundu.

Erol Köse
Erol Köse

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, sosyal medya hesabından Afrin bölgesinin teröristlerden temizlenmesi amacıyla başlatılan ‘Zeytin Dalı Harekatı’ ile ilgili paylaşımda bulundu.

‘Can Feda’ isimli projede bir askeri canlandıran Özçivit, Instagram hesabından yer aldığı projeden çekilmiş bir asker üniformalı fotoğrafını paylaşarak; “Allah ordumuzu korusun. Bütün dualarımız, yüreğimiz sizlerle.” yazdı. Oyuncuya askerliğini bedelli yaptığı konusunda çok sayıda eleştiri ve yorum geldi. Bunun üzerine Özçivit, gönderisini yoruma kapattı.

Burak Özçivit'in o paylaşımı
Burak Özçivit’in o paylaşımı

Beyaz TV ekranlarında yayınlada0n ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli programda Özçivit’in bu paylaşımı masaya yatırıldı. Programa telefonla bağlanan yapımcı Erol Köse, yakışıklı oyuncuyu sert sözlerle eleştirdi. Ünlü oyuncunun filminin reklamını yapmak için böyle bir paylaşımda bulunduğuna vurgu yapan Köse, “Filminin afişini böyle bir olayda kullanırsan bunun adı rant elde etmek olur. Kendini Rambo yapmış orada. Bedelli askerlik yapanların, uzun dönem askerlik yapanlara göre sesini biraz kısmaları gerektiği inancındayım. Kesinlikle burada art niyet olduğunu düşünüyorum” dedi.

Önceki İçerikÜnlü oyun sahnelendi
Sonraki İçerikYolculuk öncesi kahvaltı keyfi