Ezgi Mola, yaşadığı tacizi anlattı

 

Güzel oyuncu Ezgi Mola, Ayşe Arman’a verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Mola,olayın iç yüzünü anlatırken “Bana biri pandik attı! Ben de çocuğu kovalamaya başladım.” dedi.

TACİZCİNİN ARKASINDAN KOŞTUM
Taksim İstiklal Caddesi’nde tacize uğradığı anları anlatan Ezgi Mola, tacizcinin arkasından koştuğunu belirtirken, “Çok karanlık, kimsenin olmadığı bir sokağa girdi. Ben de inanılmaz küfürler ederek çocuğun çıkması için onu tahrik etmeye başladım. Ama hiç kimsenin hazmedemeyeceği küfürleri sarf ediyorum… Fakat çıkmadı. Sonra ben burnumdan soluyarak İstiklal’de yürümeye başladım. Bir adam geldi, “Hanımefendi, az önce yaşadığınız şey…” dedi. Ben adamı ciddiye bile almadım, “Lütfen işinize gidin!” dedim. Dedi ki “Ben sivil polisim!” “Hadi şu kimliği sok cebine! Ben de onu ozalitçide yaptırırım!” dedim ve yürüdüm gittim. Biraz sonra aynı adamla bir kadın geldi. “Biz gerçekten sivil polisiz!” dediler. Biraz konuştuk. İkna oldum. Dedim ki “Çok özür dilerim!”.

“GELİN EMNİYETE, ŞİKÂYETÇİ OLUN”
Dediler ki “Lütfen davacı olun! Olmazsanız, bu insanlar özgür bir şekilde bu tacizleri yapmaya devam edecek!” Kafamı çevirdim, çocuk elleri kelepçeli, yerde bağıra bağıra yatıyor. Yakalamışlar! “Gelin emniyete, şikâyetçi olun!” dediler. Oldum. Dava açtık. Çocuk hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Bu ülkede yaşayıp da tacize uğramamış bir kadın varsa, hatta sadece bu ülkede değil bu dünyada… Kıymetini bilsin, çünkü neredeyse imkansız! Bu tür rezilliklere maruz kalanlar da susup oturmamalı, seslerini çıkarıp haklarını aramalı.

Önceki İçerikHayranlarını korkuttu
Sonraki İçerikTurizm elçilerinden eğlenceli parti