Fatma Girik hayranlarını korkuttu

Fatma Girik'i taciz eden adam konuştu
Fatma Girik'i taciz eden adam konuştu

Türk Sineması’nın usta oyuncusu Fatma Girik, hidrosefali sebebiyle beyninden ameliyat oldu. Girik’in doktoru, “Uyandı ve bütün fonksiyonları normal. Her şey yolunda.” dedi.

Sık sık düşmesinin sebebini araştırmak için uzun süren tetkiklerden geçen usta oyuncu Fatma Girik’in ameliyat olunmasına karar verildi. Girik, beyinde su toplaması anlamına gelen hastalıktan dolayı ameliyat oldu.

Türk Sineması’nın usta ismi Fatma Girik ameliyat oldu. Sık sık düşmesinin sebebini araştırmak için uzun süren tetkiklerden geçen Girik’in, ameliyat olmasına karar verildi. Tıpta, Hidrosefali hastalığı olarak bilinen ve beyinde su toplanması anlamına gelen hastalık sebebiyle shunt ameliyatı geçiren Girik’in ameliyatını Profesör Doktor Talat Kırış yaptı.

Türk Sineması'nın usta oyuncusu Fatma Girik, hidrosefali sebebiyle beyninden ameliyat oldu. Girik'in doktoru, "Uyandı ve bütün fonksiyonları normal. Her şey yolunda." dedi.

“BÜTÜN FONKSİYONLARI NORMAL”
Yapılan ameliyat sonrası Kırış, “Fatma Hanım’ın ameliyatı çok başarılı geçti, basit bir ameliyattı. Hidrosefali sebebiyle bir shunt ameliyatı yaptık. Uyandı ve bütün fonksiyonları normal. Her şey yolunda” dedi.Ameliyat sonrası normal odasına alınan sanatçı kendine geldi ve konuşmaya başladı.

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Fatma Girik, dengesini kaybetmesi sonucu düşerek hafif yaralandı. Hastaneye kaldırılan Girik'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

NE OLMUŞTU?
3 hafta önce Bodrum’daki evinde banyoda dengesini kaybederek düşmüş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Tomografi sonucunda bir sonuç çıkmayan sanatçı ertesi gün tekrar doktora gitmiş ve daha detaylı tetkikler için İstanbul’a getirilmişti.

Önceki İçerikGüneşin tadını çıkarttılar
Sonraki İçerikÇağatay Ulusoy hayranlarından tepki topladı