10 bininci ziyaretçiye pastalı kutlama

Festivall.com.tr ekibi sitenin kısa sürede 10 bin ziyaretçiye ulaşmasını pasta keserek kutladı. Nerdek Cafe'de yapılan kutlamaya festival ekibi ve yakın arkadaşları katıldı. Geceye katılanlar festival logosu şeklindeki pastayı kesti.

Festival ekibi sitenin kısa sürede 10 bin ziyaretçiye ulaşmasını pasta keserek kutladı. Nerdek Cafe’de yapılan kutlamaya festival ekibi ve yakın arkadaşları katıldı. Geceye katılanlar festival logosu şeklindeki pastayı kesti.

Turuncu Medya bünyesinde 2016 yılında kurulan Festival Rehberi, alt yapı çalışmalarını tamamlayarak 2018 yılında ‘festivall.com.tr’ internet sitesini hayata geçirdi. Kısa sürede büyük ilgi gören site geçtiğimiz aylarda, günlük 10 bin ziyaretçiye ulaştı. Festival Rehberi’nin Facebook sayfasındaki bazı etkinliklerin 1 milyon kişiye ulaşması sektördeki potansiyelin göstergesi olarak dikkat çekiyor.

Kerim Coşkun

SİTEYİ GÜNLÜK 10 BİN KİŞİ ZİYARET EDİYOR

Site ile ilgili yapılan açıklamada, “Ülkemizde her yıl 3 bine yakın festival düzenleniyor. Ama ne yazık ki festivaller yeterli tanıtım yapılmadığı için hedef kitleye ulaşamıyor. Her ne kadar son yıllarda sosyal medyanın yaygınlaşması, ulaşım araçlarının çoğalması ve çeşitlenmesi ile ülkemizde seyahat etme kültürü ivme kazanmış olsa da bir çok festival istediği kitlelere ulaşamıyor. Biz bu noktada festivali düzenleyenle, katılımcı arasında köprü görevi görüyoruz. Bizim sitemize giren insanlar kategori ve şehir filtrelemeleriyle istediği festivale direkt olarak ulaşabilir. Hem katılımcılardan hem de organizatörlerden çok güzel geri dönüşler alıyoruz. ”Bizim festivalimizi de sitenize girer misiniz” şeklinde çok sayıda mesaj alıyoruz” ifadelerine yer verildi.

10 bininci ziyaretçiye pastalı kutlama
Önceki İçerikOnlar erdi muradına
Sonraki İçerikAlanya’da Turizm Haftası kutlandı