Final öğrencileri sergi açtı

Final Final Temel Lisesi ve Final Ortaokulu Görsel Sanatlar Hocası Yeşim Güler, Final Temel Lisesi Müdürü Necat Küçük Temel Lisesi ve Final Ortaokulu resim sergisi
Final Final Temel Lisesi ve Final Ortaokulu Görsel Sanatlar Hocası Yeşim Güler, Final Temel Lisesi Müdürü Necat Küçük

Özel Alanya Final Ortaokulu ve Özel Final Temel Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan resim sergisi, İskele Şelale Meydanı’nda açıldı.

Yeşim Güler, Necat Küçük
Yeşim Güler, Necat Küçük


Final Ortaokulu ve Final Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Yeşim Güler yönetiminde hazırlanan sergide birbirinden güzel eserler görücüye çıktı.

Öğrencilerinin bu sergi için bir yıl boyunca çalıştığını söyleyen Güler, “Çalışmalarımızı sergilemek için sayın müdürümüz Necat Küçük beyefendi bizlere böyle bir imkan tanıdı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Geçen yıl sadece lise öğrencilerimizle bir sergi hazırlamıştık. Bu yıl ortaokul öğrencilerimizle birlikte karma bir sergi hazırladık. 6,7,8,9,10 ve 11. sınıf öğrencilerimiz bu sergi için yıl boyu çalıştı. Sergimizde sadece bir tane resim bana ait gerisi öğrencilerimize ait. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. Konuşmaların ardından Özel Alanya Final Temel Lisesi Müdürü Necat Küçük, Görsel Sanatlar Öğretmeni Yeşim Güler ve öğrencileri hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Yeşim Güler
Yeşim Güler

Yeşim Güler- Final Temel Lisesi ve Final Ortaokulu resim sergisi

Yeşim Güler-2

Önceki İçerikİlk adımı attılar
Sonraki İçerikShakespeare’da buluştular