Ali dedenin fotoğrafını Ellen da paylaştı

Ali Meşe, Ellen De Generes
Ali Meşe, Ellen De Generes

Evinde çıkan yangından kesini kurtarmakla teselli olan Ali Meşe’nin fotoğrafını  ‘The Ellen Show’un ünlü suucusu Ellen De Generes de paylaştı.

Bolu’nun Mudurnu ilçesinde, evindeki sobayı tutuşturmak isterken yangına neden olan, kedisinin kurtulmasıyla teselli bulan 83 yaşındaki Ali Meşe’nin kedisiyle birlikte olan videosunu ‘The Ellen Show’ ile dünya çapında milyonlarca izleyicisi olan ABD’li sunucu Ellen De Generes de yaşlı adam ile kedisinin videosunu sosyal medya hesabından paylaştı. Ellen’ın paylaşımı kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Ali Meşe, Ellen De Generes

Mudurnu Ordular köyünde, geçen salı günü sabah saatlerinde, odunlar ıslak olduğu için benzinle tutuşturup, sobayı yakmaya çalışan Ali Meşe’nin evinde yangın çıktı. Meşe’nin eşi ve 2 çocuğuyla yaşadığı ahşap ev, yangında kullanılamaz hale gelirken, 13 tavuğu yanarak, telef oldu. Yaşlı adamın evinde, yastığının altında bulunan 3 bin TL de yandı. Elinde hafif yanık oluşan Meşe, yangından kedisinin kurtulmasıyla teselli oldu. Yaşlı adamın evinden yalnızca kedisini kurtararak çıkması, birçok kişinin yüreğine dokundu. Köyde, yangından önce Ali Meşe için Mudurnu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından yapımına başlanan yeni evin çalışmaları hızlandırıldı. Alevler nedeniyle elinde hafif yanık oluştuğu için Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedaviye alınan Meşe’nin yanına, Kızılay görevlileri, dün sürpriz yaparak, çok sevdiği kedisi ’Sarıkız’ı götürdü. Meşe, kedisini öpüp, okşayarak, sevdi. Kedi daha sonra Meşe’nin kızının evine götürüldü. “The Ellen Show” ile dünya çapında milyonlarca izleyicisi olan ABD’li sunucu Ellen De Generes de yaşlı adam ile kedisinin videosunu sosyal medyadan paylaştı. Videoyu milyonlarca kişi izledi.

Ali Meşe
Ali Meşe

Önceki İçerikMurat Dalkılıç ile Hande Erçel aşkı kanıtlandı
Sonraki İçerikYılmaz Ulusoy’a komşu ziyareti…