Gasp edilen Canan Hoşgör: Hala paramı alamadım

Gasp edilen Canan Hoşgör: hala paramı alamadım
Gasp edilen Canan Hoşgör: hala paramı alamadım

Yakın arkadaşı tarafından saldırıya uğrayarak parası çalınan Hamdi Alkan’ın eski karısı Canan Hoşgör, “Adım adım gasbın içine çekildim” dedi.

Hamdi Alkan’ın eski eşi, Canan Hoşgör’ün, yatıya gittiği sigortacı arkadaşı Ayşe C. ile şoförü Barış E. tarafından kahvesine uyku ilacı atıp 182 bin dolarının çalındığı belirlendi. Olayla Ayşe C.’nin şoförlüğünü yapan Barış E. tutuklandı. Ayşe C. ise dün akşam gözaltına alındıktan sonra tutuklandı. Televizyon programına bağlanan oyuncu yaşadığı olayı anlattı.

“BU ORGANİZE BİR SUÇ, GASBIN İÇİNE ADIM ADIM ÇEKİLDİM”

Oyuncu, başından geçen olayı şu sözlerle anlattı: “O adı geçen Ayşe hanım bu olayı aylardır planlıyor. Benim bu para ile oraya gelmemi sağladı. Bana bir bankadan diğer bankaya taşımamı öneren kişi de Ayşe. Ben böyle bir parayla tesadüfen gitmedim. Bu organize bir suç, ben bu organize suçun, gasbın içine adım adım çekildim.

Gasp edilen Canan Hoşgör: hala paramı alamadım

“KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERİNDE TANIŞTIK, LÜKS BİR HAYAT YAŞIYOR”

Onu iki yıldır tanıyorum. Ben bu bayanla kişisel gelişim seminerinde tanıştım. Böyle bir yerde böyle bir insanın karşınıza çıkabileceğinizi tahmin edebilir misiniz? Gayet lüks elbiseler giyiyor, güzel ayakkabılar giyiyor, pahalı çantalar takıyor… Ben iki yıl boyunca bu kadınla arkadaş oldum görüştüm. Dertlerimizi paylaştık, eşi vefat etti iki hafta birlikte ağladık.

“BANKAYA GİDECEKKEN KAHVE İÇERİSİNDE UYUŞTURUCU VERDİ”

iki yılda güven duygumu kazandı. Ben de onun tavsiyeleriyle paramı başka bankaya taşımaya karar verdim. Normalde sabah gidecektik bankaya, ofisinde beni oyaladı. Müdür yok, banka yoğun deyip beni akşama kadar oyaladı. O arada da bana uyuşturucuyu verdi kahvenin içinde elim kolum kalkmaz hale geldi. Yerimden kalkamadım. Bana “Sen çok kötüsün bana gidelim dedi. Ben de “Tamam’ dedim

“HALA PARAMI ALAMADIM”

Ben kendimden geçtim, ama bayılmadım. Bu sırada aracımı park ettiğim yerde aracıma girilmiş aramalar yapılmış. Ben eve gidecek durumda değildim, benim orada kalmam sağlandı. Yoksa o kadar parayla kimsenin evinde kalmazdım ama yerimden kalkamadım. Şu an iki şüpheli de tutuklandı ama ben hala paramı alamadım.

Önceki İçerikYıllar sonra bir araya geldiler
Sonraki İçerikGrup Hepsi’nin Cemre’si takipçisine ateş püskürdü