Gayrimenkul Sektörü Antalya’da toplandı

Gayrimenkul Sektörü Antalya'da toplandı
Gayrimenkul Sektörü Antalya'da toplandı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı sektör temsilcilerine Antalya’yı anlattı. Planlanan projeler ile şehir mantığı oluşturmaya çalıştıklarını belirtti.

Gelişen kentler zirvesi (4)

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı sektör temsilcilerine Antalya’yı anlattı. Yapılan vizyon projeler ve kentsel dönüşüm projeleri ile şehir mantığını oluşturmaya çalıştıklarını belirten Başkan Türel, kent merkezinde şehre ilham verecek eserlere ihtiyaç olduğunu vurguladı.Başkan Türel, kentsel dönüşüm projeleri ile Antalya’nın bambaşka bir şehir olacağını belirtti.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği ‘GYODER’ işbirliği ile ‘Gelişen Kentler Zirvesi’ düzenlendi. Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda düzenlenen zirveye, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, GYODER Başkanı Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, sektör temsilcileri, yerel yöneticiler, yatırımcılar, uzmanlar, kamu yöneticileri, işadamları, gayrimenkul sektörünün ulusal temsilcileri ve akademisyenler katıldı. Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel,Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, toplantının Antalya gayrimenkul ve inşaat sektörünün vizyonuna katkı yapacağını belirterek Boğaçayı Projesi, Kruvaziyer Liman Projesi, Konyaaltı Sahil Projesi ve Kentsel Dönüşüm Projesinin yeni bir Antalya vizyonunu ifade eden projeler olduğunu söyledi.

Gelişen kentler zirvesi (5)
Gayrimenkul sektörünün ulusal temsilcileri ve akademisyenler

Önceki İçerikDenetimler Nisan 2018’de başlayacak
Sonraki İçerikYılbaşına özel erken kutlama