Gökhan Tepe’den unutulmaz konser

Gökhan-Tepe
ünlü sanatçı Gökhan Tepe, Mahmutlar Şairler Parkı açılışı dolayısı ile bir konser verdi.

 

Babası Mahmutlar’da yaşayan ünlü sanatçı Gökhan Tepe, Mahmutlar Şairler Parkı açılışı dolayısı ile bir konser verdi. Alanya Belediyesi ve MAHKOD tarafından organize edilen geceye 20.000’in üzerinde vatandaş katıldı.

Öne-çıkan-görsel

Alanya Belediyesi tarafından Mahmutlar Mahallesi’ne kazandırılan Şairler Parkı açılış töreni kapsamında bir konser düzenlendi. Şairler Parkı’nın açılış töreni sonrası Mahmutlar Cumartesi Pazarı alanında gerçekleşen konserde Babası uzun yıllardır Mahmutlar’da yaşayan ünlü sanatçı Gökhan Tepe sahne aldı. Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Gökhan Tepe, konser alanını dolduran binlerce vatandaşa unutulmaz bir gece yaşattı.

01

SU KABAĞINA HAYRAN KALDI
Yaklaşık 20 bin kişinin katıldığı konserde birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Gökhan Tepe’ye Başkan Yücel, çiçek ve Alanya’nın simgesi çift başlı kartal figüründen oluşan tablo ve üzerine Gökhan Tepe’nin fotoğrafının işlendiği bir su kabağı hediye etti. Sunulan her hediyeyi teşekkürlerle kabul eden Tepe, Su kabağı üzerine resmedilmiş fotoğrafına hayran kaldığını belirtti.

02

03

04

05

06

07

08

09

Önceki İçerikŞairler Parkı’na görkemli açılış
Sonraki İçerikGündüz partileri hız kesmiyor