100. yıl Alanya’da Göksel ile kutlandı

'19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl dönümü kutlamaları Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Kutlama sonunda sahneye çıkan Göksel, unutulmaz bir konser yaşattı.
Göksel, Alanyalılar için en sevilen şarkılarını seslendirdi.

’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl dönümü kutlamaları Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başladı. Kutlama sonunda sahneye çıkan Göksel, unutulmaz bir konser yaşattı.

Hükümet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde başlayan kutlamalara, Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya protokolü, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşları temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Tören, Atatürk Anıtı’na çelenk sunulması ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. İskele’deki Şelale Meydanı’nda devam eden programda, Kaymakam Harputlu ve Başkan Yücel, protokolün ve halkın bayramını kutladı. Törende öğrenciler günün anlam ve önemine ilişkin şiirler okudu ve halk oyunları gösterileri sunuldu. Törenin ardından meydanda çeşitli spor kulüpleri gösteri yaptı.

KUTLAMALAR FENER ALAYI VE GÖKSEL KONSERİ İLE DEVAM ETTİ

’19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yıl dönümü kutlamaları saat 21.00’da düzenlenen fener alayı ile devam etti. Fener alayı için Atatürk Anıtı önünde toplanan kalabalık alanı bayraklarıyla kırmızı-beyaza bürüdü. Fener alayına Başkan Yücel ve eşi Yıldız Yücel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan çeşitli kurumları temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Kortej eşliğinde Atatürk Caddesi’nden iskeleye, buradan da belediye binasının arkasına kadar yürüyen kalabalık görsel şölen yaşattı. Yürüyüşünü belediye binası arkasında sonlandıran kalabalıktakilere sahneye çıkan sevilen sanatçı Göksel unutulmaz bir konser yaşattı.

Önceki İçerikKıvanç Tatlıtuğ’un eşi tehdit edildi
Sonraki İçerikPazar Akşamı Futbol’da iki Alanyalı