Sürpriz duygulandırdı

Yeni yaşına sürpriz bir kutlama ile giren ve o anları sosyal medya hesabından paylaşan Zeliş Demir duygusal anlar yaşadı.

Zeliş Demir04

Alanya’nın sevilen ses sanatçıları arasında yer alan Zeliş Demir’in yaş günü için yakın dostları evinde bir sürpriz hazırladı. Harem Bar’da gerçekleştirdiği sahne sonrası evine giden ve kapıyı açtığı anda sürprizle karşılaşan güzel şarkıcı, yaşadığı duygu dolu anları sosyal medya hesabından paylaştı. Zeliş Demir, evinin salonunun komple mumlarla süslenmiş olduğunu gördüğü anda şaşkınlıktan bir an olsun duraksadı. İlk şaşkınlığı üzerinden atan güzel solist daha sonra pastasının mumlarını üfledi.

 

Mutluluk gözyaşları arasında teşekkür eden Zeliş Demir, paylaşımının altına; “Yepyeni bir yaşın yeni saatlerindeyim… Dün takvimler 07/09 gösterdiğinde saat 00:00 dan sonra başlayan kutlamalar ve bugün yine aynı saate kadar devam edecek. Gün için şimdiden arayan msj atan hediyeler yollayan üstüne ismini yazmak istemese de beni düşündüğünü hissettirmesi bile sonsuz teşekkür etmeme sebep olan siz benim canımın içisileri hepinize ne kadar teşekkür etsem az. Ben ki çok şanslıyım, çünkü hiç tanımadığım bir şekilde benimle gönül bağı kurmuş, sevmiş, şarkılarıma nefes olmuş, dünyanın her yerinden takip eden sevilmenin dibini yaşatan sevdiklerim var hayatımda.
Kendimi bildim bile doya doya yaşarım hayatı, eşlik edenler oldu, edemeyenlerde, hepsine müteşekkirim.
Herkese teker teker mesaj yazamadığım için beni bağışlayın.
Öncelikle tüm bu mesajlar için size, beni doğurup ayakları yere sağlam basan bir kadın olarak yetiştiren dünyanın en güzel kadını anneme, benim bir parçam olan hayattaki en büyük şansım ablama ve hayatıma giren herkese, yaşanmış herşeye teşekkürler” notunu paylaştı.

İşte o paylaşımlar ;

Önceki İçerikDemet Akalın meydan okudu
Sonraki İçerikSıla ve Servet evlendi